Пишемо книгу життя

Інші дописи автора

    Пишемо книгу життя

    Надворі світає. Сонячне проміння проникає у всі темні закутки і несе у них світло. Все пробуджується до життя.

    На вулицях починають лунати людські голоси, доноситься шум машин. З гуркотом піднімаються важкі жалюзі магазинів. Продавці спішать виставити свій крам, щоб спокусити людей, які поспішають у своїх справах. Аромат кави в повітрі переплітається із ароматом свіжоспечених круасанів. Не кожен може стриматися від кавової спокуси і зупиняється у вирі своїх справ, щоб посмакувати гарячою, запашною кавою. В одній руці кава, а в іншій газета, яка стає джерелом інформації для роздумів на цілий день. Після кавової зупинки знову починається рух. І знову усі кудись поспішають.

    У поспіху зір падає на вітрину, де в один ряд вистроїлися різнобарвні палітурки різних книг. І знову зупинка, зупинка у книжковій крамниці. Стоїш, мов зачарований. Як аромат кави спокушає посмакувати нею, так і запах книг кличе до подорожі, яка захована у кожній книжці. Час зупиняється. Береш у руки книги. Гортаєш і знайомишся зі змістом і автором, який створив цю книгу. Кожна історія відзеркалює душу автора. Заглиблюючись в зміст, ти шукаєш скарби, які заховані автором на сторінках його творіння. Співпереживаєш, уявляєш себе на місці тих чи інших героїв, входиш в роль.

    Подібно є в нашому житті. Кожен з нас є Книгою, яку ми пишемо самі або ж у співавторстві Творця Вселенної. Оглядаємось довкола, й наше око милує краса природи, у якій заховані сліди Творця. Все творіння промовляє про Його Любов і Мудрість. Найвищим проявом Його Любові є ми.

    Для кожного з нас Він має план, який ми можемо відчитати лише тоді, коли будемо спілкуватися з Автором. Він хоче, щоб ми стали олівцем в Його руках, а отже повністю довірилися Йому. Ця довіра викликає радість, любов, але також і біль в нашому житті. Час від часу Автору потрібно підточувати олівець, щоб написати до кінця історію нашого життя із щасливим кінцем, який увінчається вічною зустріччю із своїм люблячим Творцем. Дозвольмо, щоб сторінки нашого життя були заповнені Божою рукою. Творімо нашу долю із нашим Творцем і не забуваймо про зупинки у нашому житті, щоб відчути смак свіжозвареної кави)

    Гарного всім дня!

    Фото: pixabay.com

    Інші дописи автора

     Оціни

     How useful was this post?

     Click on a star to rate it!

     Average rating 0 / 5. Vote count: 0

     No votes so far! Be the first to rate this post.

       

      Про автора

      Намагаюся бути Божою дитиною)