Моя зустріч з Богом

Інші дописи автора

    Моя зустріч з Богом

    Чи задумувались ви колись над тим, якою буде ваша зустріч з Богом? Які будуть перші слова, дії, реакція?

    В мене такі питання в свій час виникли у горах, коли на підйомнику рухалась вверх. Вверх – все ближче до Неба. (на ньому я була одна – авт.) Мабуть, в таких моментах або можливо й в інших, появляються такі питання.

    Гори – це особливе місце. Місце, де ти можеш бути трішки ближче до неба. Багато вершин «торкаються» його. А іноді легенько і воно спускається вниз, утворюючи біле море або океан. Там усвідомлюєш неповторне творіння Творця. Краса, тиша, хмарки, мов м’які перинки. Коли сонце раптово переходить у дощ або навіть і у сніг – дивовижа. Світанки та вечори, зоряні ночі, котрі нераз важко описати словами, бо неможливо. Лиш там, можна залетіти думками у вись, у незвідані краї, неосяжні обрії, помріяти та порозважати на цікаві теми. Одна з них – це зустріч з Батьком. Так, саме з Ним. Багато хто боїться на цю тему говорити, думати, зупиняє співрозмовника. Страх робить своє. Незвіданість і незнання, брак віри у вічне, прекрасне життя.

    Повертаючись до теми.

    Отож, коли я рухалась вверх, почали виникати різноманітні роздуми щодо цієї здибанки. Ти піднімаєшся одна, знизу – провалля, а зверху – небо. І все ближче вершина гори, котра переходить у безкінечність. Я задумалась… Якими будуть мої перші слова, коли побачу Його? Можливо, то буде мовчання чи споглядання? Як відреагую, що скажу, чим поділюся з Татом? А може просто притулюся як маленька дитина, обніму, потягну свої ручки до Нього. Де ця зустріч відбудеться? Чи буде це шумне місце? Чи тиша та навколишня краса, де можна відчути сповна все те Світло? Чи будемо з Татком наодинці, чи серед гамору людей? В голові вирувало море цікавих, незвичних і нових емоцій. Серце в певних моментах билось в швидшому темпі, а ніж зазвичай. Місцями перехоплювало дух…

    Але чи будуть такі ж пережиття, коли цей момент настане? Що саме буде тоді відбуватиметься зі мною? Здогадуюсь,що це буде особлива зустріч. Для кожного з нас вона буде індивідуальною та невідомою. Який фінал – залежить від нас. Як ми зараз проведемо своє земне життя. Чи не буде соромно стати перед Татом?. Чи буде, що сказати Йому? Чи опустимо додолу очі…?

    Зустріч з Богом – яка вона?

     

    Інші дописи автора

     Оціни

     [ratemypost]

       

      Про автора