Кожна вервиця, яку ми молимося, є кроком до мети нашого життя, каже Папа Франциск

Інші дописи автора

    Кожна вервиця, яку ми молимося, є кроком до мети нашого життя, каже Папа Франциск

    (Дивіться також: Посібник для початківців з молитви на вервиці)

    Папа Франциск каже, що Марія – це брама Неба, там, на порозі Раю, яка чекає, кили ми прибудемо на Батьківщину. І з кожною молитвою вервиці ми робимо крок до цієї мети.

    Папа сказав це перед молитвою “Ангел Господній” 15 серпня 2019 року.

    “Марія, яка є людським створінням, одна з нас, досягає вічності тілом і душею”, – сказав він, пояснюючи, що саме тому ми називаємо її Брамою Неба.

    “Там вона чекає нас, так само, як мати чекає, поки її діти повернуться додому”. Бачити, що “в раю разом з Христом, Новим Адамом, є також Марія, нова Єва, дає нам втіху і надію в нашому паломництві на Небо”.

    Папа сказав, що свято Внебовзяття – це заклик до тих з нас, хто живе з сумнівами і смутком, з очима зверненими донизу. Це свято закликає нас підняти очі, побачити, що “небо відкрите”, – сказав він. Нам не потрібно боятися, бо “на порозі Неба нас чекає Мати”.

    Марія постійно нагадує нам, що ми дорогоцінні в очах Бога і що ми створені для великих небесних радощів. “Кожного разу, коли ми беремо вервицю у руки і молимося її, – сказав він, – ми робимо крок уперед до великої мети нашого життя”.

    “Будьмо приваблені справжньою красою”, – закликав Папа Франциск. Він закликав нас відмовитися від дрібниць життя: “забобонів, образ, суперництва, заздрості та зайвих матеріальних благ”.

    “Нехай нас не залучають дрібниці в житті, але давайте виберемо велич Неба… місце, де лежить наш справжній дім”.

    Автор: Aleteia
    Джерело: Aleteia
    Переклад з англійської та адаптація: Максим Гонтар

    Інші дописи автора

     Оціни

     How useful was this post?

     Click on a star to rate it!

     Average rating 0 / 5. Vote count: 0

     No votes so far! Be the first to rate this post.

       

      Про автора

      Волонтер Патріаршої Комісії у справах Молоді УГКЦ (Календар ДивенСвіт, Спільноти УГКЦ). Програміст, захоплюється графічним дизайном та перекладом з англійської. З 2011 бере участь у щотижневих зустрічах біблійного кола та займається перекладом біблійних коментарів. Учасник Літньої Біблійної Школи УКУ в 2018 та 2019 роках.