Молитва до св. Луки за тих, хто йде на операцію

Інші дописи автора

    Молитва до св. Луки за тих, хто йде на операцію

    Святий Лука, покровитель лікарів і хірургів, відомий своїм небесним заступництвом.

    Традиція називає св. євангеліста Луку грецьким лікарем, а також автором Євангелія та книги Діянь Апостолів. З цієї причини до св. Луки часто звертаються лікарі та хірурги, а також ті, хто збирається пройти операцію.

    Хірургічне втручання може бути страшним заходом, тому що ми не знаємо, що станеться і чи вдасться операція. Що б не трапилося, Бог перебуває з нами у всьому цьому, і ми заохочуємося звертатися до Нього, особливо через заступництво св. Луки.

    Ось звичайна молитва до покровителя хірургів, щоб лікарі змогли «вилікувати недуги тіла і духу».

    Найчудовіший і святий лікарю, ти був оживлений небесним Духом Любові. Правдиво описуючи людську природу Ісуса, ти також показав Його божественність і Його щире співчуття до всіх людей. Надихай наших лікарів своїм професіоналізмом і божественним співчуттям до їхніх пацієнтів. Допоможи їм вилікувати хвороби тіла і духу, які вражають багатьох людей у наш час. Амінь.

    Автор: Philip Kosloski
    Джерело: aleteia.org
    Переклад з англійської: Максим Гонтар
    Ілюстрація: https://en.wikipedia.org/wiki/Surgery

    Приєднуйтесь до нас у Телеграм та Вайбер і отримуйте раз на тиждень дайджест найпопулярніших дописів!

    Інші дописи автора

     Оціни

     [ratemypost]

       

      Про автора

      Волонтер Патріаршої Комісії у справах Молоді УГКЦ (Календар ДивенСвіт, Спільноти УГКЦ). Програміст, захоплюється графічним дизайном та перекладом з англійської. З 2011 бере участь у щотижневих зустрічах біблійного кола та займається перекладом біблійних коментарів. Учасник Літньої Біблійної Школи УКУ в 2018 та 2019 роках.