Останні слова Ісуса в Біблії

Інші дописи автора

    Останні слова Ісуса в Біблії

    Ісус говорить востаннє у видінні св. Йоана, яке записане в книзі Одкровення.

    Хоча Ісус говорить «сім останніх слів» на хресті, це не останній раз, коли Він говорить у Біблії.

    Ісус знову говорить у книзі Одкровення, де Він з’являється св. Йоану у видінні.

    Св. Йоан підтверджує, що все, що він записав, було від Бога: «Одкровення Ісуса Христа, що дав Йому Бог – показати слугам своїм: чому належить статися незабаром; і Він показав, пославши через свого ангела, слузі своєму Йоанові, 2. який засвідчив слово Боже і свідчення Ісуса Христа, і все, що він бачив.» (Одкровення 1:1-2).

    Те, що слідує в решті частини цієї книги, може заплутати, але багато коментаторів бачать у ній опис Небесного Єрусалиму, а також другого приходу Ісуса Христа.

    У цьому контексті останні слова Ісуса є обіцянкою нам Його другого приходу.

    Останні слова Ісуса

    Так, приходжу скоро

    Одкровення 22:20

    Катехизм Католицької Церкви підтверджує це вчення про неминуче повернення Христа, пояснюючи:

    Після Вознесіння прихід Христа у славі вже близький (пор. Од 22:20), навіть якщо не наша “справа знати час і пору, що їх Отець призначив у Своїй владі” (Дії 1:7; пор. Мр 13:32.). Цей есхатологічний кінець може статися кожної хвилини (пор. Мт 24:44; 1Сол 5:2), навіть якщо він “затриманий” – він, і кінцеве випробування, що його випередить (пор. 2Сол 2:3-12).

    ККЦ 673

    Ніхто з нас не знає точного часу й дня, коли Ісус прийде знову, а лише те, що це станеться «незабаром».

    Це означає, що ми повинні бути готові до другого приходу Ісуса і якомога краще намагатися жити теперішнім моментом, плідно використовуючи свій дорогоцінний час.

    Цілком можливо, що ми можемо померти до того, як Ісус прийде у славі на землю, але в цьому випадку слова Ісуса все ще правдиві.

    Ісус прийде незабаром, чи це буде в годину нашої смерті, чи наприкінці світу. У будь-якому випадку ми повинні бути готові до Нього, як наречена готується до свого нареченого.

    Автор: Philip Kosloski
    Джерело: aleteia.org
    Переклад з англійської: Максим Гонтар

    Приєднуйтесь до нас у Телеграм та Вайбер і отримуйте раз на тиждень дайджест найпопулярніших дописів!

    Інші дописи автора

     Оціни

     [ratemypost]

       

      Про автора

      Волонтер Патріаршої Комісії у справах Молоді УГКЦ (Календар ДивенСвіт, Спільноти УГКЦ). Програміст, захоплюється графічним дизайном та перекладом з англійської. З 2011 бере участь у щотижневих зустрічах біблійного кола та займається перекладом біблійних коментарів. Учасник Літньої Біблійної Школи УКУ в 2018 та 2019 роках.