Глава УГКЦ: «Україна має працювати і жити для того, щоб вистояти у цій війні»

Читай також

 • #НазустрічРіздву. День 23. 7 грудня. Бог пише рівно по кривих людських лініях
 • #НазустрічРіздву. День 21. 5 грудня. Іншою дорогою вертатися до свого краю
 • Три прості способи, як пояснити друзям свою віру в Бога
    • Глава УГКЦ: «Україна має працювати і жити для того, щоб вистояти у цій війні»

     Кожен має свій фронт. Кожен має свій блокпост. І ми мусимо разом, як єдиний народ, дбати про гідність людського життя і спільне благо нашого народу, зміцнюючи державні інституції. Про це сказав Отець і Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав у щоденному воєнному зверненні в шістнадцятий день війни росії проти України.

     Сьогодні, 11 березня 2022 року, шістнадцятий день страшної війни. Україна стоїть. Україна бореться. Україна лікує рани війни, рятує і пригортає своїх дітей, які страждають.

     «Але Україна засвідчує незламність нашого духу, нашої волі будувати вільну, демократичну, незалежну державу. Увесь світ захоплюється нашою силою, яка дає нам можливість вірити в перемогу. Переважна більшість наших громадян вірить, що Україна перемагає. І ця віра в Бога і силу правди та добра допомагає нам рухатися вперед», – сказав Блаженніший Святослав.

     Глава УГКЦ розповів, що він спілкується з нашими воїнами, за яких ми особливо сьогодні переживаємо, і постійно чує одне-єдине прохання: «Моліться за нас!». «Моліться, моліться за наше українське військо, яке сьогодні захищає мир України, Європи і світу!» – закликав він.

     Блаженніший Святослав відзначив, що останніми днями спілкується з біженцями і чує від них, що вони насправді не хочуть їхати за кордон, натомість хочуть залишитися в Україні.

     Архиєрей закликав усіх жителів України: «Там, де ви є, зміцнюйте свою державу! Наше військо воює, але ми повинні зміцнювати наші державні структури, як можемо: вчителі мають розпочати навчання, селяни мають готуватися до посівної компанії, усі ми, громадяни, маємо виконувати розпорядження цивільної військової адміністрації». «Україна має працювати і жити для того, щоб вистояти в цій війні», – переконаний Блаженніший Святослав.

     Департамент інформації УГКЦ

     Читай також

    • #НазустрічРіздву. День 23. 7 грудня. Бог пише рівно по кривих людських лініях
    • #НазустрічРіздву. День 21. 5 грудня. Іншою дорогою вертатися до свого краю
    • Три прості способи, як пояснити друзям свою віру в Бога
     • Оціни

      How useful was this post?

      Click on a star to rate it!

      Average rating 0 / 5. Vote count: 0

      No votes so far! Be the first to rate this post.