Глава УГКЦ до людей світу: «Війна в Україні – це не комп’ютерна гра, це реальний біль людей»

Читай також

 • Як молитися на ВЕРВИЦІ? Дуже детальний відеоурок
 • «Прощення не означає підпорядкування злу», — єпископи УГКЦ у Посланні про війну і справедливий мир
 • Єпископи УГКЦ у Посланні про війну і справедливий мир: «Сьогодні під загрозою всі засади людської цивілізації»
    • Глава УГКЦ до людей світу: «Війна в Україні – це не комп’ютерна гра, це реальний біль людей»

     Хочу сьогодні звернутися до міжнародних інституцій, до громадської думки світового співтовариства: усі разом ми можемо і повинні зупинити війну в Україні. Не будьте глухими до стогонів, зойків, плачу тисяч людей в Україні! Фото: ДСНС України Фото: ДСНС України.

     Такий заклик зробив Отець і Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав у своєму щоденному воєнному зверненні у 24-й день війни, яку розв’язав російський агресор проти мирного українського народу.

     Предстоятель відзначив, що сьогодні, зокрема цієї ночі, Україна продовжувала оборонятися. Україна стоїть. Україна щоразу більше вірить у свою перемогу.

     «Ми відчуваємо, що Господь Бог є з нами. І перемога не в того, хто сильніший людською силою, а в того, з ким Господь Бог. З тим – правда і сила», – каже Блаженніший Святослав.

     https://www.facebook.com/plugins/video.php?height=314&href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Fhead.ugcc%2Fvideos%2F492956525796353%2F&show_text=false&width=560&t=0

     Глава УГКЦ закликав звернути сьогодні увагу на безпосередніх жертв цієї війни, на поранених. «Україна навіть не знає, – каже він, – скільки отримала травм, поранень під час цієї війни. Ми повинні нині особливо пам’ятати про наших воїнів, які на своєму тілі носять рани, віддаючи життя і здоров’я за нашу свободу».

     Духовний лідер просить згадати про цивільних мирних людей, які були уражені внаслідок бомбардувань, вуличних боїв, обстрілів і стали жертвами цієї війни. «Пам’ятаймо про батьків і матерів, які своїми тілами закривали дітей і отримали тяжкі рани. Можна сказати, що сьогодні в Україні кількість поранених різного ступеня тяжкості вимірюється тисячами », – сказав він.

     Глава Церкви звертається особливо до тих, які живуть за межами України, – до людей світу: «Так сталося, що багато людей в усьому світі, які сьогодні чують про війну в Україні, виросли на комп’ютерних іграх і для них слово “війна” може означати гру, ще один вид шоу. Є велика небезпека, що люди в усьому світі – споглядаючи жахливі кадри війни, як Україну ранять, шматують і розпинають – не переймаються болем українського народу».

     Тому Блаженніший Святослав звертається до всіх: «Не закривайтеся перед болем України! Бо колись Господь Бог вам скаже: Я був поранений в Україні, а ви відвернули своє обличчя від Мене».

     Департамент інформації УГКЦ

     Читай також

    • Як молитися на ВЕРВИЦІ? Дуже детальний відеоурок
    • «Прощення не означає підпорядкування злу», — єпископи УГКЦ у Посланні про війну і справедливий мир
    • Єпископи УГКЦ у Посланні про війну і справедливий мир: «Сьогодні під загрозою всі засади людської цивілізації»
     • Оціни

      How useful was this post?

      Click on a star to rate it!

      Average rating 0 / 5. Vote count: 0

      No votes so far! Be the first to rate this post.