«Відчуття, що війна краде в дітей дитинство, а в молоді — юність», — Глава УГКЦ у 300-й день війни

Читай також

 • #НазустрічРіздву. День 21. 5 грудня. Іншою дорогою вертатися до свого краю
 • Три прості способи, як пояснити друзям свою віру в Бога
 • #НазустрічРіздву. День 17. 1 грудня. Іти назустріч Христові, попри труднощі і не боячись помилок у дорозі
    • «Відчуття, що війна краде в дітей дитинство, а в молоді — юність», — Глава УГКЦ у 300-й день війни

     Навіть діти, які під обстрілами рятують своїх поранених батьків, поводяться і думають по-дорослому. Створюється відчуття, що війна краде в дітей дитинство, а в молоді — юність. Про це сказав Отець і Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав у 300-й день повномасштабної війни, яку російський агресор і загарбник приніс на миролюбну українську землю.

     «Триста днів у вогні. Триста днів великого горя нашого народу», — з прикрістю зазначив Предстоятель.

     За його словами, упродовж останньої доби на всій лінії фронту далі йшли тяжкі бої. Осердя цього військового вогню — Луганщина і Донеччина. Відповідно до ранкових повідомлень, українське військо відбило атаки ворога біля 10 населених пунктів.

     «Але, на жаль, — констатує Глава Церкви, — маємо й жертви, убитих і поранених, зокрема серед цивільного населення. Але Україна стоїть! Україна бореться! Україна молиться!».

     Духовний лідер зауважив, що цими днями ми бачимо хвилю всенародної солідарності, зокрема з тими, хто живе без світла і тепла. «Люди допомагають одне одному і та людська, християнська солідарність зігріває, освітлює Україну, дає нам відчуття, що разом ми сильні», — сказав Блаженніший Святослав.

     Говорячи про українську молодь сьогодні, архиєрей зауважив, що якщо тепер спостерігати за нашими дівчатами і хлопцями, то впадає в око, що вони враз подорослішали, стали зрілими.

     «Але ми знаємо, що зрілість — це вміння відчувати внутрішній невід’ємний зв’язок між свободою та відповідальністю. Зрілим є той, хто розуміє наслідки власних свідомих і добровільних вчинків», — сказав Глава УГКЦ.

     За його словами, молоді українці, порівняно з ровесниками з інших країн світу, більш зрілі, навіть в особистих мріях, планах і життєвому виборі. Наша молодь вміє вибирати добро, не тільки власне, а й суспільне.

     «Звертаюся до української молоді: відчуйте особисту відповідальність за долю не тільки рідного народу і своєї держави, а й за спільноту своєї Церкви. Зріло, свідомо і добровільно вибирайте Христа і живіть за християнськими засадами. Бо саме на прикладі Спасителя ми бачимо, що справедливість звершується лише в любові», — вважає Блаженніший Святослав.

     Предстоятель також закликав молодих хлопців і дівчат: «Не бійтеся брати відповідальність за добро, яке ви можете вчинити для своєї Церкви, для свого народу».

     Департамент інформації УГКЦ

     Читай також

    • #НазустрічРіздву. День 21. 5 грудня. Іншою дорогою вертатися до свого краю
    • Три прості способи, як пояснити друзям свою віру в Бога
    • #НазустрічРіздву. День 17. 1 грудня. Іти назустріч Христові, попри труднощі і не боячись помилок у дорозі
     • Оціни

      How useful was this post?

      Click on a star to rate it!

      Average rating 0 / 5. Vote count: 0

      No votes so far! Be the first to rate this post.