Візит до Риму делегації Всеукраїнських Ради Церков і релігійних організацій

Читай також

 • На тимчасово окупованих територіях немає жодного католицького священника, — Глава УГКЦ
 • Жити переможно: в УКУ презентували книгу спогадів митрополита Бориса Ґудзяка про Патріарха Йосифа Сліпого
 • Ознаки зла
    • Візит до Риму делегації Всеукраїнських Ради Церков і релігійних організацій

     У середу відбудеться зустріч з Папою Франциском. Очільники та представники українських Церков також візьмуть участь в екуменічній молитві з нагоди завершення Тижня молитов за єдність християн.

     Зустріччю з керівництвом Дикастерії Святого Престолу з питань комунікації у вівторок, 24 січня 2023 р., розпочався візит до Ватикану делегації Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій. У перший день візиту очільники та представники релігійних організацій України також зустрілися з очільником Дикастерії з питань міжрелігійного діалогу та відвідали греко-католицький собор Святої Софії.

     Програмою візиту передбачено також зустрічі з Папою Франциском, з Державним Секретарем Святого Престолу та візит до Дикастерії сприяння єдності між християнами. В середу, 25 січня, делегати візьмуть участь в екуменічному богослужінні, яке Єпископ Риму звершить у базиліці святого Павла за мурами з нагоди завершення Тижня молитов за єдність християн. Варто зазначити, що попередня зустріч ВРЦіРО з Папою Римським відбулася в червні 2001 року під час візиту в Україну святого Івана Павла ІІ.

     «Ця поїздка матиме історичне значення. Сподіваємося, що голос різних Церков та релігійних організацій буде почутий і принесе добрі конкретні плоди для нашого зболеного народу», – зазначив Блаженніший Святослав, Глава УГКЦ, анонсуючи цей візит.

     У четвер, 26 січня, в конференц-залі Радіо Ватикану відбудеться прес-конференція, під час якої будуть підбиті підсумки візиту. В ній візьмуть участь Блаженніший Святослав Шевчук, Отець і Глава УГКЦ, Верховний Архиєпископ Києво-Галицький, Преосвященний Мечислав Мокшицький, Львівський римо-католицький митрополит, в.о. Голови Конференції римо-католицьких єпископів України, Преосвященний Маркос Оганесян, Єпископ УЄ ВАЦ, Валерій Антонюк, Голова ВСЦ ЄХБ.

     Vatican NEWS

     Читай також

    • На тимчасово окупованих територіях немає жодного католицького священника, — Глава УГКЦ
    • Жити переможно: в УКУ презентували книгу спогадів митрополита Бориса Ґудзяка про Патріарха Йосифа Сліпого
    • Ознаки зла
     • Оціни

      [ratemypost]