Чи варто молитися, якщо я живу в тяжкому гріху? Чи Бог чує тоді мою молитву?

Читай також

 • Як молитися на ВЕРВИЦІ? Дуже детальний відеоурок
 • Оголошуємо молитовну мобілізацію!
 • Перешкоди, щоб зустрітися з Ісусом
    • Чи варто молитися, якщо я живу в тяжкому гріху? Чи Бог чує тоді мою молитву?

     Пропонуємо відповідь священника на поставлене запитання.

     Всі ми знаємо біблійну історію смерті Івана Хрестителя. Святого обезголовив Ірод своїм наказом за намовою Іродіади та її дочки. Підступна намова, маніпуляція змусили Ірода піти на такий крок, хоча до того він відкидав можливість смерті Івана Хрестителя, бо вважав його великим пророком і до слів його прислухався.

     Можливо ти зараз у своєму житті через якусь свою необачну поведінку чи слова потрапив у подібну ситуацію – важкого гріха і терпиш з цього приводу, то слухай. 

     Я бачив багато осіб, які моляться далі живучи в грісі, і навіть грісі важкому. Якось по-своєму намагаються Бога все ж триматися. Моляться вервицю, хоч і не ставлять за мету позбутися того чи іншого гріха. Продовжують пити, палити, брехати, чужоложити. 

     І що предивно – якщо вони моляться, Бог обдаровує їх своїми ласками. Навіть у такий спосіб, що те, про що просять, – отримують, Бог їх чує. 

     Бог любить тебе, навіть якщо ти тяжко грішиш. І вислуховує твої молитви. Більше того, плодом цих молитов є особлива підтримка Господа у тому, щоби покаятись і вийти зі стану гріха. 

     Здавалось би недосконала молитва, не повʼязана із постановою виправитись, але має неймовірну силу змінювати людину. 

     Тому хочу дати тобі надію і підбадьорення – якщо ти важко грішиш, не переставай молитися. Йди на Службу Божу. Може ще не сьогодні ти готовий піти до Сповіді. Але не відмовляйся від молитви.

     Нехай жоден аргумент не переконає тебе в тому, що ти не заслуговуєш молитися, не заслуговуєш Божої любові та ласк. Бог любить кожного грішника і чекає на нього. Твоя молитва – це крок до виправлення ситуації, виходу із гріха. Бог намагається достукатись до серця того, хто грішить, щоби показати, що гріх – це хворобливе утворення на тілі і серці його улюбленої дитини. 

     Кометар з відеоблогу отця Теодора

     Підготувала Тетяна Трачук

      

     Читай також

    • Як молитися на ВЕРВИЦІ? Дуже детальний відеоурок
    • Оголошуємо молитовну мобілізацію!
    • Перешкоди, щоб зустрітися з Ісусом
     • Оціни

      How useful was this post?

      Click on a star to rate it!

      Average rating 4.2 / 5. Vote count: 14

      No votes so far! Be the first to rate this post.

        

       Про автора

       Учасник команди ДивенСвіт:)