Гурт MetaNoya презентував свій перший альбом у Політехніці та УКУ

Читай також

 • Ознакою доброї молитви є те, що ми маємо в нашому серці благоговійні почуття до Бога
 • Бог промовляє і так стається
 • Не кара: 15 серпня
    • Гурт MetaNoya презентував свій перший альбом у Політехніці та УКУ

     У найбільшій залі Політехніки 24 травня відбувся виступ християнського гурту MetaNoya і водночас презентація їхнього першого авторського альбому „До неба“. Зустріч із молоддю, яка навчається в УКУ відбулася 26 травня.

     Перед концертом молодь, а шанувальників гурту прийшло чимало, мали можливість покавувати і поспілкуватися з музикантами.

     Двогодинний виступ на сцені справді запалював. У певний момент значна частина залу просто почала разом танцювати. Кавери, авторські пісні — всі в сучасному драйвовому ритмі, створили особливий настрій і вибух емоцій.

     Варто знати, що гурт MetaNoya існує вже понад чотири роки. Від початку створення гурту семінаристи — Іван Височанський (ритм-гітара, вокал), Ігор Дмитришин (бас-гітара, вокал), Юрій Іленков (перкусія, вокал), Василь Пишкович (перкусія, вокал), Владислав Ігнатюк (соло-гітара, вокал) мріяли про спільний альбом.

     — Ми зрозуміли, що та музика, яку граємо потрібна не лише нам, а й нашим друзям. Плодом нашої праці став якраз диск „До неба“. Після другого року існування гурту зрозуміли, що варто залишити після себе згадку про гурт. 8 червня презентуватимемо альбом в Києві. Вже зараз працюємо над двома новими піснями. Щоправда, ще не знаємо, чи вдасться їх записати, бо один учасник гурту вже священик, а через місяць і я навчання завершую і не знаю, де опинюся. Та плекаємо надію, що зможемо збиратися на фестивалі, на концерти, — розповів Владислав Ігнатюк.

     Учасники гурту сподіваються, що MetaNoya — це не лише склад людей, а передовсім ідея. Тож навіть, коли змінюватиметься склад гурту — його дух та напрям будуть незмінними.

     Більшість пісень для MetaNoya пише Іван Височанський. Він приносить тексти, акорди, а вже тоді спільно творять композицію, допрацьовуючи ці пісні.

     Гурт відомий не лише в Україні, а й за кордоном. Три роки поспіль у час Різдва MetaNoya мала можливість відвідувати парафії УГКЦ в Німеччині, Італії та Польщі. Раніше семінаристи видали альбом із колядками у власному аранжуванні, який теж досить популярний не лише серед молоді.

     — Після цього концерту у Львові ми зрозуміли, що в нашій Церкві є так багато людей, які турбуються про молодь і допомагають нам зреалізувати нашу творчість. Багато людей підтримують, розуміють, що це не забавки, а серйозний внесок в українську християнську музику, — додав Владислав.

     Привітати друзів-музикантів прийшов гурт Kana та PopryVse.

     Придбати альбом „До неба“ можна, звернувшись безпосередньо до гурту.

     Наталія ПАВЛИШИН

      

     Читай також

    • Ознакою доброї молитви є те, що ми маємо в нашому серці благоговійні почуття до Бога
    • Бог промовляє і так стається
    • Не кара: 15 серпня
     • Оціни

      [rating-system-posts]

        

       Про автора

       Наталія Павлишин
       Журналіст "ДивенСвіт"

       Leave a Comment