Редемптористи зі Львова випустили дебютний рок-альбом

Читай також

 • #НазустрічРіздву. День 21. 5 грудня. Іншою дорогою вертатися до свого краю
 • Три прості способи, як пояснити друзям свою віру в Бога
 • #НазустрічРіздву. День 17. 1 грудня. Іти назустріч Христові, попри труднощі і не боячись помилок у дорозі
    • Редемптористи зі Львова випустили дебютний рок-альбом

     Християнський рок-гурт «Black Band» зібрали четверо студентів-редемптористів зі Згромадження Найсвятішого Ізбавителя.  Монахи виконують кавери на  відомі християнські пісні в акустичній та рок-версіях. І вже нещодавно вони випустили свій перший музичний альбом.

     «Ми хочемо дати нове дихання старій християнській класиці. Ті пісні, які усі знають, можуть звучати зовсім по-іншому», – ділиться соліст й гітарист гурту диякон Роман Бобков.

     Ще 2014 року безіменний гурт існував у складі тоді ще студентів-монахів, а сьогодні вже отців Сергія Гончарова (Падре Сержа), Романа Халуса, Дмитра Кота та чинного учасника – диякона Романа Бобкова. Вже згодом колектив оновився, де бас-гітаристом є брат Богдан Критович, за кахоном – брат Богдан Хрущ, соліст та гітарист – диякон Роман Бобков, арт-дизайнер та ідейний  натхненник – диякон Святослав Вонс. Чинні учасники дали гурту офіційну назву й створили альбом «Ідентифікація», у який увійшли десять пісень

     «Назва альбому говорить про те, що християнство ототожнюють з Марією та Ісусом. В обкладинці ми зобразили образ Матері Божої Неустанної Помочі й  герб Згромадження Найсвятішого Ізбавителя на відбитках пальців як ідентифікацію із самою людиною. У нашому альбомі ми виконуємо твори як в акустичному, так і в рок-форматі, адже не всім останній жанр припаде до смаку».

     Усю роботу над своїм проєктом учасники гурту виконують самотужки. Для створення альбому загалом їм знадобилось близько місяця. Надалі редемптористи планують розвивати свій рок-гурт й записувати ще більше нових пісень. Редемптористи зі Львова випустили дебютний рок-альбом Редемптористи зі Львова випустили дебютний рок-альбом

     Пісні  гурту «Black Band» вже можна послухати на SoundCloud. А також стежте за їхньою діяльністю в Інстаграмі.

     Духовна велич Львова

     Читай також

    • #НазустрічРіздву. День 21. 5 грудня. Іншою дорогою вертатися до свого краю
    • Три прості способи, як пояснити друзям свою віру в Бога
    • #НазустрічРіздву. День 17. 1 грудня. Іти назустріч Христові, попри труднощі і не боячись помилок у дорозі
     • Оціни

      How useful was this post?

      Click on a star to rate it!

      Average rating 0 / 5. Vote count: 0

      No votes so far! Be the first to rate this post.