Моліться один за одного

Читай також

 • #НазустрічРіздву. День 23. 7 грудня. Бог пише рівно по кривих людських лініях
 • #НазустрічРіздву. День 21. 5 грудня. Іншою дорогою вертатися до свого краю
 • Три прості способи, як пояснити друзям свою віру в Бога
    • Моліться один за одного

     Моліться один за одного…(Як 5,16)

     Одного разу, як про це читаємо у Щоденнику (599) св. Сестри Фаустини “Милосердя Боже в моїй душі”, певна особа попросила молитися Сестру за неї… Здавалося би звичайна річ, що такого особливого…

     І пише свята Сестра далі у цьому фрагменті Щ.: “коли я зустрілася з Господом, сказала Йому такі слова: Ісусе, я особливо люблю ті душі, які Ти любиш, а Ісус відповів мені такими словами: А Я наділяю особливими ласками ті душі, за яких ти мене просиш”.

     Отже, Святі мають ласку в Бога. Чи я молюсь і прошу щоб святі просили за мене? Чи плекаю набожність до Святих?

     Яка найперше моя особиста молитва? Скільки часу я приділяю молитві? Чи пам’ятаю про обов’язкову участь у Службі Божій кожної неділі та урочистості? Чи пам’ятаю про щоденну приватну молитву (рано і ввечері) та спільну молитву в родині?…в духовному житті немає дрібниць, каже св. Фаустина… все важливо і важливе.

     А свята Тереса казала, що “людина на стільки вартує, на скільки варта її молитва”…

     Пам’ятаймо про великі засоби які маємо у скарбниці Церкви: Святих. Молімося до Святих, наших патронів, щоб вони просили за нас Господа Ісуса.

     Хто хоче зростати в досконалості обов’язково має використовувати цей великий засіб: набожність до Святих. Для духовного зростання не вистачає звичних ласк, а потрібно особливих, а ними Господь може нас наділити коли ми будемо Його про це просити, зокрема через заступництво Святих.

     Також маємо пам’ятати про молитву одне за одного, така молитва має велику силу…Ніколи не треба думати що не потрібно щоб за нас молилися чи просили Бога інші люди. Це велика помилка так вважати. Хто знає, чи наш успіх у тій чи іншій справі, наше здоров’я тощо не залежить власне від молитви ближнього. Тому так важливо самим молитися за інших і також просити ближніх щоб молилися за нас. Наприклад, Святіший Отець, кожного разу після “Ангела Господнього” каже “не забувайте молитися за мене”!

     Церква – це одне тіло, чи тут на землі, чи в раю чи в чистилищі: повинна перебувати в неустанному молінні один за одного…

     Тому, чи нам радісно на душі, чи теж сумно, ніколи не встидаймося і не лінуймося просити інших людей щоб молилися за нас, бо “ревна молитва праведника має велику силу” (Як 5,16).

     Свята Сестро Фаустино, ти що лицезриш лик Милосердного Ісуса в раю, проси Його за нас грішних. Через Твоє заступництво, надіємось одержати від Бога особливі ласки необхідні кожному з нас щоб зростати в пізнанні і любові і досконалому сповненні волі Господньої.

     Отець Назарій ЛАНЬКО

     Читай також

    • #НазустрічРіздву. День 23. 7 грудня. Бог пише рівно по кривих людських лініях
    • #НазустрічРіздву. День 21. 5 грудня. Іншою дорогою вертатися до свого краю
    • Три прості способи, як пояснити друзям свою віру в Бога
     • Оціни

      How useful was this post?

      Click on a star to rate it!

      Average rating 0 / 5. Vote count: 0

      No votes so far! Be the first to rate this post.