Книга відгуків

Тут ми обоговорюватимемо роботу сайту.

Ти можеш залишити відгук, поставити запитання чи написати побажання.

Для цього просто напиши коментаря внизу цієї сторінки.

Дякуємо за твою участь!

Коментарі

 • Мирослава Яріко    26.07.2022 о 09:54

  Добрий день. У повному тексті Літургії на день певні тексти, які мають говорити віряни, виділено жирним шрифтом. Проте, наприклад, “Достойно” (яке знають напам’ять майже всі) – виділяється, а коли є особливий ірмос на свято – то чомусь пишеться звичайним шрифтом. То не дуже зручно. Чи не можна його теж виділяти?
  Дякую

 • Fr. Stefan Sapun    03.01.2022 о 12:41

  Вітаю всіх. Чи можна будь ласка поставити Літургічний фаіл на цілий місяць Січинь Літургія. Билика подяка.

  Бракує фаіл Index 2022.Січень Юліянський Літургії

 • Андрій    22.10.2021 о 20:50

  Добрий всім. Кожен день читаю життя святих і деколи стає дивно. Переписувати кальку з расейського “православ’я” в наш час інформаційних можливостей, це просто незрозуміло.

  • Доброго дня, як Ви вже можливо прочитали, ми використовуємо тексти з І. Я. Луцик, “Житія святих, пам’ять яких Українська Греко-Католицька Церква кожного дня впродовж року поминає”. Львів, Видавництво «Свічадо», 2013. https://svichado.com/elektronni_knygy/jitiya-svyatih-(v-odnomu-tomi)-el_knyha Вперше ця книжка була опублікована 1907 року, тому у сучасного читача може скластися враження неякісного перекладу з російської. Детальніше про автора можна почитати тут https://risu.ua/zhitiya-svyatih-kniga-dlya-shchodennogo-chitannya_n49002 якщо у Вас є конкретні пропозиції щодо того, як можна краще цілісно (одним автором) освітлити всі свята Літургійного року, ми з радістю Вас вислухаємо. Також запрошуємо до групи Календаря у ФБ для більш зручного обговорення питань, пов’язаних із Календарем https://www.facebook.com/groups/ugcc.calendar

 • Віктор    05.07.2021 о 23:24

  Вітаю! Чому календар на сторінці https://dyvensvit.org/calendar-grid/ постійно відображається по різному (то в звиклому вигляді, то в вертикальному)?