Чи не загрожує це твоїй сім‘ї?

Читай також

 • «Молися так довго, аж допоки твій розпач мине»
 • Цінності. Майбутнє. ЕКОЛОГІЯ
 • Сестро, візьміть це від нас, вояків!
    • Чи не загрожує це твоїй сім‘ї?

     Коли у 21 столітті ми говоримо про загрози для сім’ї, неможливо оминути питання ЛГБТ.

     Буквально за декілька десятиліть у західному світі нівельовано традиційне або ж природнє уявлення про сім‘ю. Її варіативність трактується не як екзотика, а норма, яку захищає закон. 

     Низка європейських країн легалізувала одностатеві шлюби, серйозні зміни в цій сфері відбулися і в Україні.

     ЛГБТ-рух – це насамперед рух політичний, котрий має на меті змінити соціальні норми та усталені традиції, які базуються на християнських нормах та усталених традиціях. Цей рух тісто переплітається з подібними контртрадиційними рухами – фемінізмом, соціалізмом, мультикультуралізмом. Адепти цих ідеологій не приховують своєї ворожості до класичних європейських цінностей, деформуючи як уявлення про сім‘ю, так і сприйняття статевої і національної ідентичності.

     Невідомо, яким буде продовження і чи закінчиться це взагалі.

     Історія не знає прецеденту, щоби ЛГБТ-рух зупинявся на досягнутому. Там, де легалізовані гей-шлюби, обов‘язково будуть зміни для спрощеного доступу до зміни статі, суспільного і державного визнання мінливості гендерів, інформаційна обмеженість, остракізм і навіть кримінальна відповідальність для інакомислячих. Дослідження Християнського університету Аризони показало вражаюче тривожні тенденції: 39 % американської молоді у віці від 18 до 24 років ідентифікують себе із ЛГБТ-спільнотою, це значно більше, ніж очікувалось і їх частка лише продовжує зростати. 

     В Україні найбільш сприйнятливою до прийняття гомосексуалізму є саме молодь та підлітки. Саме вони найбільше включені у культуру, яка транслює ЛГБТ-порядок денний. В силу свого максималізму, вони здатні некритично ставитись до культурних трендів, які заперечують основи культури попередніх поколінь. 

     Впродовж останніх десятиліть ЛГБТ-спільноти отримали чималу політичну підтримку, зокрема від іноземних посольств і фондів, які використовуються для лобіювання інтересів. Це помітно на прикладі сприяння влади у проведенні гей-парадів, мобілізації поліції для таких заходів. Найбільший поступ все ж відбувається у світоглядній сфері. Під впливом ЛГБТ-пропаганди частина суспільства ВЖЕ толерує цей спосіб життя. А це фундамент для подальшого зміцнення політичного впливу. 

     За матеріалами лекції ХРИСТИЯНСЬКОЇ ВІДКРИТОЇ АКАДЕМІЇ «Сучасні ідеологічні виклики для сім’ї» у рамках курсу «Основи консультування та сімейне служіння»

     Підготувала Тетяна Трачук

      

     Читай також

    • «Молися так довго, аж допоки твій розпач мине»
    • Цінності. Майбутнє. ЕКОЛОГІЯ
    • Сестро, візьміть це від нас, вояків!
     • Оціни

      How useful was this post?

      Click on a star to rate it!

      Average rating 0 / 5. Vote count: 0

      No votes so far! Be the first to rate this post.

        

       Про автора

       Учасник команди ДивенСвіт:)