Жертвуючи Богу Ісуса, Марія запрошує кожного з нас, щоб ми завжди й охоче жертвували Йому найцінніше

Читай також

 • Три прості способи, як пояснити друзям свою віру в Бога
 • Йосиф Сліпий зміг — зможу і я! Історик Церкви і військовий про випробовування долі
 • Дещо про біснуватість
    • Жертвуючи Богу Ісуса, Марія запрошує кожного з нас, щоб ми завжди й охоче жертвували Йому найцінніше

     Наука св. Альфонса на свято Стрітення Господа Бога і Спаса нашого Ісуса Христа або Очищення Найсвятішої Діви Марії. Головні думки.

     Святий Альфонс у «Величанні Марії» подає сім наук на головні богородичні празники, в т. ч. Стрітення Господнє.

     Провідною думкою, над якою роздумує і якою пронизана уся наука святого, є велич жертви Марії: «велика жертва яку вчинила з Себе Марія Богу, жертвуючи Йому в цьому дні життя Свого Сина». Жертвуючи Богу Ісуса, Марія таким чином віддала йому Свій найцінніший скарб, немов би запрошуючи кожного з нас, щоб ми у своєму житті завжди і охоче жертвували Богу те, що маємо найціннішого (любов, працю на Божу славу і благо ближніх, а найбільше свою волю). Берімо приклад із Пречистої Діви.

     Другою точкою науки є думка про терпіння Марії: «та й тобі самій меч прошиє душу» (Лк 2,35) вирік св. Симеон до Пресвятої Богородиці. Часто нам здається, що страждання які переносимо у своєму житті є дуже великими і несправедливими. Однак, пригляньмося до життя Марії. Св. Альфонс, наводить свідчення з об’явлення св. Бригіди, що меч болю провіщений святим Симеоном, неустанно ранив серце Марії, аж до хвилі Її Внебовзяття». Марія зі Своїм Сином стали подібними до нас в усьому, окрім гріха. Лучімо свої терпіннями з терпіннями Матері Болісної і жертвуймо за навернення грішників, спасіння вмираючих і терплячих душ в чистилищі.

     На кінець, св. Вчитель, заохочує кожного щоб шукати Христа. І робити це необхідно не інакше як вдаючись до Марії: «Прибігаймо до Матері Божої якщо хочемо знайти Ісуса, а прибігаймо з великою довірою. Якщо гріхи наші є великі, одначе міць Марії є ще більшою».

     Пресвятая Богородице, спаси нас!

     Отець Назарій ЛАНЬКО

     Читай також

    • Три прості способи, як пояснити друзям свою віру в Бога
    • Йосиф Сліпий зміг — зможу і я! Історик Церкви і військовий про випробовування долі
    • Дещо про біснуватість
     • Оціни

      How useful was this post?

      Click on a star to rate it!

      Average rating 0 / 5. Vote count: 0

      No votes so far! Be the first to rate this post.