Як розпізнати – говорить Бог чи Сатана?

Читай також

 • Ознаки зла
 • Священників УГКЦ Івана Левицького та Богдана Гелету звільнили з російського полону
 • В Горлицях молилися за протоєрея Григорія Назара в річницю смерті
    • Як розпізнати – говорить Бог чи Сатана?

     На своєму YouTube-каналі теолог пояснює різницю між Божим голосом і намовами злого духа. 

     Є три голоси, які ми можемо почути в собі: або голос Бога, або наш власний голос і наші думки, або пропозиції від лукавого. Розрізняти ці три голоси слід вчитися протягом усього життя.

     Одне правило, яке допоможе вам визначити, чи розмовляє з вами злий дух

     Однак є одне правило, яке дуже допомагає зрозуміти, з чиїм голосом ми маємо справу. Досить прислухатися до цього голосу, щоби визначити, чи це голос обвинувача, який не бачить для нас надії і залишає у безвиході, чи це голос, який може різко застерігати, але вказуючи на вихід із ситуації і простягаючи руку допомоги, голос, який завжди сіє в нас зерно надії.

     Сатана каже: “Ти нікчемний! Ти товстий, ти негарний, Богу досить з тебе. Невже ти думаєш, що він тебе знову вкотре пробачить? Звісно ні!

     Бог може сказати на початку: “Що ти робиш, хлопче? Це ж безсенсово! Знову повторюєш одне і те ж. Хіба не бачиш, як тобі поагно? Ти помилився, але послухай: якби ти вчинив по-іншому, то вже був би на крок попереду. Вже сьогодні все може змінитися. Я з тобою. Ти дуже мене образив – але я з тобою. Я вкотре тобі допоможу, але звернися до мене!” І це голос Божий.

     Сатана звинувачує, змішує людину з багнюкою, радіє, коли людина впала. Бог теж бачить, коли людина впала, і каже: дивись, ти лежиш! Ти в бруді, це погано, але Він завжди додає: “Я підніму тебе, я допоможу тобі, я дам тобі Свого Духа. Я піднімав тебе раніше і зроблю це знову”. 

     Підготувала Тетяна Трачук

      

     Читай також

    • Ознаки зла
    • Священників УГКЦ Івана Левицького та Богдана Гелету звільнили з російського полону
    • В Горлицях молилися за протоєрея Григорія Назара в річницю смерті
     • Оціни

      [ratemypost]

        

       Про автора

       Учасник команди ДивенСвіт:)