„Майте відвагу жити в любові”: паломництво молитви Тезе у Львові триває

Читай також

 • Реєструйтеся на поїздку на Європейську зустріч молоді Taizé!
 • Коли варто починати вчити дітей молитися?
 • «Не цілуйте рук, а краще виконуйте свою роботу». Сім історій про Йосифа Сліпого
    • „Майте відвагу жити в любові”: паломництво молитви Тезе у Львові триває

     Уже традиційне для Львова паломництво довіри вкотре зібрало львів’ян на чергову молитву Тезе. Цього разу „паломників” гостинно прийняла парафія святих Віри, Надії Любові та їх матері Софії, що на вул. Пилипа Орлика.

     Ця молитва відбулася завдяки співпраці Молодіжної Комісії Львівської Архиєпарії УГКЦ та парафіян храму на чолі з парохом о. Андрієм Корчагіним. Парафіяльна молодь допомогла декорувати храм, долучилася до технічної групи і, звісно ж, подбала про теплий прийом для гостей.

     12768159_463573610511290_6754818767148278592_

     „Це частково була і моя ініціатива провести таку молитву в нас, – розповідає Галина Галайко, активна парафіянка храму, яка працює з молоддю при спільноті «Діти світла». – Я бувала на молитві Тезе у Страсбурзі і загалом дуже багато чула про молитву Тезе. Особисто я відпочиваю на цій молитві, вона дозволяє мені відновитися, умиротворитися. Для мене це можливість просто побути з Богом. І я хотіла показати нашій парафіяльній молоді та іншим спільнотам, що можна молитися по-іншому, не лише канонічно (хоча канонічна молитва важлива), але є й інші види молитви, які додають сили й умиротворення”.

     !IMG_2321

     Простий і доступний формат молитви Тезе давно припав до душі насамперед львівській молоді. Хоча, як і завжди, до храму завітали гості різного віку. Символічно, що у неділю, коли у храмах лунає Притча про Блудного сина та його милосердного батька, прозвучало багато кантів про всеосяжну Господню любов.

     Додамо, що наступна молитовна зустріч Тезе відбудеться 20 березня у храмі Всіх святих українського народу (вул. Симона Петлюри, 32).

     12764699_463573043844680_3444604441703709281_

     Також Молодіжна комісія ЛА УГКЦ запрошує музикантів і співочих людей долучатися до хору та інструментальної групи, які уже другий рік допомагають проводити молитву Тезе у Львові. Тут будуть раді бачити всіх, хто має талант до музики і своїм талантом готовий послужити Богові.

     Контакти:

     (097) 215–06–63 – Анастасія (хор)

     (096) 711–68–98 – Ірина

     Молодіжна комісія ЛА УГКЦ у FB

     Підготували Катя Судин та Ірина Скишляк

     Фото – Андрій Бомчик

      

     Читай також

    • Реєструйтеся на поїздку на Європейську зустріч молоді Taizé!
    • Коли варто починати вчити дітей молитися?
    • «Не цілуйте рук, а краще виконуйте свою роботу». Сім історій про Йосифа Сліпого
     • Оціни

      How useful was this post?

      Click on a star to rate it!

      Average rating 0 / 5. Vote count: 0

      No votes so far! Be the first to rate this post.

        

       Про автора