Ці 5 молитов спеціально для виснаженої жінки

Читай також

 • Владика Богдан Дзюрах: історія не закінчується Голготою, Великдень настане обов’язково
 • Всемогутній Боже, через заступництво Катерини зміцни нас у вірі
 • Тобі не треба здавати екзамен на святість. Лиш на любов 
    • Ці 5 молитов спеціально для виснаженої жінки

     Є різниця між почуттям втоми і виснаженості. Втому вкінці дня можна пояснити. Виспавшись вночі, вранці ми відчуваємо, що сили відновилися. І ми знову готові зустрічати новий день. Але виснаженість відчувається не на фізичному рівні.

     Виснаженість — це коли наша душа і дух в обтяженому, придавленому, виснаженому, змученому стані — і волають про полегшення.

     Виснаженість можна також вважати наслідком хвилювання, занепокоєння або непрощення, вона може також бути результатом шкідливих звичок або проблем зі здоров’ям.

     Коли відчуваєте, що ваша душа виснажилася, перше, що потрібно робити — молитися.

     5 молитов для виснаженої жінки

     Онови мої сили, Господи!

     „Ті ж, що на Господа вповають, відновлюють сили, немов орел, здіймають крила, біжать, не знають утоми, ідуть уперед, не знемагають“ (Ісая 40:31).

     Боже, я звертаюся до Тебе. Я сподіваюся на Тебе. Я чекатиму тут Тебе. Ти обіцяв, що, коли я очікуватиму Тебе, Ти даси мені нові сили. Ти обіцяв, що я літатиму на крилах, як орел; бігтиму і не втомлюватимусь, ходитиму, не знаючи втоми.

     Дозволь позбутися моїх тягарів, Господи!

     „Прийдіть до мене всі втомлені й обтяжені, і я облегшу вас. Візьміть ярмо моє на себе й навчіться від мене, бо я лагідний і сумирний серцем, тож знайдете полегшу душам вашим. Ярмо бо моє любе й тягар мій легкий“ (Матея 11: 28-30).

     Ісусе, Ти говорив, коли буду втомлена, змучена і обтяжена, мені потрібно прийти до Тебе.

     Я приходжу до Тебе сьогодні. Щоб Ти дарував мені спокій і силу. Господи, мені потрібен відпочинок, глибоко в моїй душі. Навчи мене, як сподіватися на Тебе. Покажи мені, як скласти мої тягарі до Твоїх ніг.

     Даруй мені спокій, Господи!

     „ Дарма устаєте рано, засиджуєтеся допізна: усе ж їсте загорьований хліб! Господь дає його у сні своїм любим“ (Псалом 126: 2).

     Господи, мій душевний біль такий сильний, що я не можу спати ночами. Через зайнятість я змушена прокидатися завчасно. Я занадто багато працювала і втомила своє тіло і душу. Замість того, щоб живити мій дух Твоїм Словом, я підживлювала його болем, стражданнями, своєю роботою, всім тим, що я повинна зробити впродовж дня. Тепер я обезсилена.

     Зараз я зрозуміла, що це все було намарно. І я прошу Тебе дати мені спокій. Дай мені сон. Дай глибокий відпочинок моїй душі, щоб я могла прокинутися, відчуваючи себе оновленою — тілом, душею і духом.

     Дай мені надію і впевненість, Господи!

     „Не встигну я лягти, у мирі вже засинаю, бо ти, о Господи єдиний, даєш мені безпечно жити“ (Псалом 4: 9).

     Небесний Батьку, моя душа втомилася, мій дух виснажений і стривожений. Але Твоє Слово свідчить, що Ти даєш здоровий розум і душу. Ти також говориш, що допоможеш мені перебувати в Твоїй надії й безпеці.

     Я хочу скласти увесь тягар із мого серця. Я хочу отримати Твій світ, впевненість і надію. Будь ласка, дай спокій моєму тілу, душі і духу.

     Будь моїм захистом, Господи!

     „Бо день цей святий Господеві нашому, й не журіться, бо радість у Господі це ваша сила“ (Неємії 8:10).

     Боже, я вибираю сьогодні — зараз, вже — присвятити цей день Тобі. Сьогодні я приймаю рішення залишити свої рани, образи, біль і своє минуле. Сьогодні я вибираю прийняти радість, яку Ти даєш: радість Господа.

     У Своєму Слові Ти обіцяєш, що Твоя радість дає силу, притулок, безпеку, захист. Ти обіцяєш, що Твоя сила — це фортеця, в яку я можу втекти і де можу заховатися.

      

     Прошу, будь моєю силою. Будь моїм притулком і моєї фортецею. Дай силу моєму тілу, душі і духу — силу, яку тільки Ти можеш дати. Амінь.

      

     Переклад Наталії ПАВЛИШИН

      

     Читай також

    • Владика Богдан Дзюрах: історія не закінчується Голготою, Великдень настане обов’язково
    • Всемогутній Боже, через заступництво Катерини зміцни нас у вірі
    • Тобі не треба здавати екзамен на святість. Лиш на любов 
     • Оціни

      How useful was this post?

      Click on a star to rate it!

      Average rating 5 / 5. Vote count: 1

      No votes so far! Be the first to rate this post.

        

       Про автора

       Журналіст "ДивенСвіт"