Том Хенкс про віру в Бога

Читай також

 • #НазустрічРіздву. День 15. 29 листопада. Запрошення усім своїм життям шукати Бога
 • Йосиф Сліпий зміг — зможу і я! Історик Церкви і військовий про випробовування долі
 • #НазустрічРіздву. День 13. 27 листопада. Споглядаючи творіння, підносити серце до Творця
    • Том Хенкс про віру в Бога

     Один із найвпливовіших акторів Голівуду, режисер, чиї фільми зібрали понад  4, 5 млрд $. Том Хенкс зажив такої популярності завдяки і комедійним, і драматичним ролям. Разом з тим, Хенкс – людина сильної віри в Бога. Життєвий шлях цієї непересічної особистості та еволюція його релігійних поглядів  захоплюють, вражають та надихають.

     Хенкс на шляху до віри

     Навернення Хенкса було тривалим. Різні релігійні течії оточували його з моменту народження, а розлучення батьків ще більше підірвало світоглядні засади хлопчини.

     Пізніше Хенкс згадуватиме: «До мого 10-річчя найпоширенішою релігією серед оточуючих був католицизм. Моя мачуха стала мормоном, а тітка, разом із котрою жив протягом тривалого часу, відносилася до назареїв (секта – від перших євреїв, що прийняли християнство); всі мої друзі у старшій школі були євреями. Я отримав чудову поживу для роздумів, а згодом – збалансований погляд на такі відмінні конфесії».

     На запитання, що мотивує Тома регулярно відвідувати церкву, він відповів дуже мудро: «Я намагаюся бодай сформувати запитання, на які тільки релігія може дати відповіді».

     Сім`я Хенкса – глибоко віруючі християни, світський приклад для наслідування серед багатьох мирян.

     «… Бог – це частина нашого життя…»

     Рита Вілсон – дружина актора – заявила, що Господь є їхньою шлюбною таємницею. Вона коментує: «Бог – це частина нашого життя. Я молилася щодня і просила у Господа: «Боже, я не знаю, скільки ще років ти пошлеш мені. Тому прошу тебе, даруй мені можливість зустріти людину, котру я покохаю, і котра так само кохатиме мене». І це сталося – я зустріла Тома. Хіба не це найдивовижніше?»

     Проте якраз перед річницею весілля 14 квітня 2015 року пара відкрила вражаючу таємницю: протягом тривалого часу Рита боролася  з раком.

     Вона написала: «Минулого тижня, поруч із чоловіком, а також із любовю та підтримкою сімї та друзів, я перенесла двосторонню мастектомію та реконструкцію раку молочної залози після діагностування в мене карциноми».

     Тим не менше, увесь найжахливіший період їхнього життя, Том та Рита продовжували покладатися на волю Господа. Неможливо уявити, через які труднощі та потрясіння довелося пройти парі, зате нам відомо інше: із цієї жорстокої битви подружжя вийшло переможцем.

     «…Я була так вражена турботою, яку чоловік і родина дарували мені, що здавалось, ніби нічого надзвичайного і страшного не сталося.»

     «Хто б міг уявити, що хвороба зробить нас ще ближчими? – сказала Рита в інтерв`ю «The New York Times». – Неможливо передбачити, як поводитиметься Ваш партнер у такій ситуації. Я була так вражена турботою, яку чоловік і родина дарували мені, що здавалось, ніби нічого надзвичайного і страшного не сталося».

     Коли подружжю вдалося подолати випробовування, Том був у нестямі від радості. Він висловив своє полегшення словами вдячності Богу: «Господь благословив мою дружину і її мужність. Нам надзвичайно пощастило.»

     Окрім віри, Том Хенкс також відомий як один із найбільш приязних та простих людей у Голівуді. Хенкс настільки невимушений, що одного разу наполіг, аби водій таксі, що ним їхав актор, відвідав світський захід разом із ним.

     Як далеко привів Господь Тома Хенкса – це просто вражає. Не з безтурботного дитинства почалася доля актора, режисера, впливового американця. Але подивіться: ким він став тепер? Життєвий шлях Тома нагадує: посмішка та щира віра в Божу волю творять чудеса.

     Його дорога – доказ того, що Господь воістину трудиться для блага тих, хто в нього вірить.

      

     Переклад Ірини Яремчук

     Читай також

    • #НазустрічРіздву. День 15. 29 листопада. Запрошення усім своїм життям шукати Бога
    • Йосиф Сліпий зміг — зможу і я! Історик Церкви і військовий про випробовування долі
    • #НазустрічРіздву. День 13. 27 листопада. Споглядаючи творіння, підносити серце до Творця
     • Оціни

      How useful was this post?

      Click on a star to rate it!

      Average rating 0 / 5. Vote count: 0

      No votes so far! Be the first to rate this post.