Догляд за собою має початися з серця, інакше ніяка косметика не допоможе

Читай також

 • Отця Романа Демуша іменовано митрофорним протоієреєм
 • Зустріч-дискусія «Спогади Любомира Гузара»
 • Невідомий «Заповіт» митрополита Андрея Шептицького від 17 квітня 1928 року
    • Догляд за собою має початися з серця, інакше ніяка косметика не допоможе

     Інна Дендера: «Моя мета підкреслити індивідуальну красу кожної жінки»

     Неповторна Коко Шанель сказала: «Догляд за собою має початися з серця, інакше ніяка косметика не допоможе». Для сучасної жінки надзвичайно важливим є зберігати баланс і гармонію між красою зовнішньою та духовною,  особливо у такі буремні часи, які переживає наше суспільство.

     Про те, як залишатись справжньою і щирою, про жіночність, впевненість та віру в себе, – у ексклюзивному інтерв’ю із Інною Дендерою, візажистом, адміністратором студії краси «М&М» у м. Львові.

     • Інно, розкажіть, будь ласка, як Ви відчули покликання стати візажистом (makeup artist)? Як вдосконалюєте своє ремесло?

      Насправді мені завжди подобалось малювати. А ще більше я прагнула робити щось корисне та бути потрібною людям. Почалось все з того, коли на день народження я зробила макіяж своїй матусі. Всі запитували, до кого вона ходила на макіяж. Мама посміхнулась і сказала: «Ця дівчина – мій візажист».

     Останнім часом дуже багато працюю, постійно намагаюсь вдосконалювати своє ремесло, відвідувати різноманітні майстер-класи, курси, щоб черпати натхнення та новий досвід у найкращих професіоналів. Найбільше у моїй професії приваблює те, що можу дарувати людям радість і створювати чарівний настрій. А ще – допомагати усвідомити дівчатам і жінкам, наскільки індивідуальною і неповторною є їхня краса.

     • Дуже часто існує стереотип, що зовнішня краса жінки це щось поверхневеНа Вашу думку, наскільки важливою є Ваша праця для вдосконалення також й внутрішнього духовного стану представниць прекрасної статі?

     Вважаю, що зовнішня та внутрішня краса – взаємопов’язані. Вірю, що коли жінка бачить результат моєї роботи на її обличчі, її душа також розцвітає. З такими думками я завжди починаю роботу з кожною клієнткою.

     • Що найважче у Вашій роботі? Яким чином труднощі допомагають Вам самовдосконалюватись?

     Я б не сказала, що є якісь труднощі, адже надзвичайно люблю свою роботу, ціную людей, які працюють зі мною. І дякую Богові за все, що маю в житті. Це радше виклики, які допомагають зростати професійно, розвиватись як особистість та професіонал.

     • Поділіться, будь ласка, порадами для тих, хто планує присвятити своє професійне життя роботі візажистом?

     Насамперед я б порадила вірити в себе, у свою мрію і маленькими кроками йти до неї. Головне – любити людей і роботу, яку ви робите.

     • Хто із українських або ж світових візажистів для Вас є прикладом для наслідування? І чому?

     Захоплююсь роботою Марини Борщевської. Для мене її роботи неймовірні: тонке вміння підкреслити красу жінки, відкрити її серце, подарувати чудовий настрій. Вона справді надихає на окриляє.

     • Якими є Ваші професійні плани на майбутнє? Про що мрієте?

     Я мрію створити міцну сім’ю. А ще – відкрити майстерню краси, де буде комфортно і затишно кожній жінці. Там відчуватиметься аромат кави з молоком, а на підвіконні стоятимуть білі ромашки.

      

     Знайти візажиста Інни Дендери можна ТУТ

      

     Підготувала Лідія Батіг

      

      

      

     Читай також

    • Отця Романа Демуша іменовано митрофорним протоієреєм
    • Зустріч-дискусія «Спогади Любомира Гузара»
    • Невідомий «Заповіт» митрополита Андрея Шептицького від 17 квітня 1928 року
     • Оціни

      How useful was this post?

      Click on a star to rate it!

      Average rating 0 / 5. Vote count: 0

      No votes so far! Be the first to rate this post.

        

       Про автора

       Учасник команди ДивенСвіт:)