Акт довіри Господу Ісусу

Читай також

 • Йосиф Сліпий зміг — зможу і я! Історик Церкви і військовий про випробовування долі
 • Дещо про біснуватість
 • 10 заповідей спокою Івана Павла ІІ
    • Акт довіри Господу Ісусу

     Спробуйте дуже уважно прочитати ці роздуми. Ще краще: виділіть і випишіть саме ті рядки, які найбільше відгукнуться у вашому серці. Повірте, що це допоможе вам зрозуміти, що  справді важливе у наших взаєминах із Богом.

     Ісус каже душі:

     “Чому переживаєте та непокоїтеся? Залишіть мені турботу про ваші справи, і все заспокоїться. Істинно кажу вам, кожний акт правдивої, сліпої довіри Мені розв’язує важкі ситуації. Віддання себе Мені не означає терзання себе, обурення, розпач, а пізніше скеровування до Мене молитви повної неспокою, щоб я слідував за вами. Віддатись, означає замінити неспокій на молитву. Віддатись означає спокійно заплющити очі душі, відвернути думки від скорбот і піддатися Мені, бо тільки завдяки Мені відчуєте себе як діти, що сплять в обіймах своєї матері.

     Те що вас терзає, що вас болить безмежно – це ваші сумніви, ваші роздумування, ваші неспокої і бажання застосування відповідних кроків за всяку ціну, щоб запобігти тому що вас переслідує.

     Чого ж я не чиню, коли душа, так в потребах духовних і матеріальних, звертається до Мене кажучи: “ТУРБУЙСЯ ТИ!”, заплющує очі і заспокоюється!

     Отримуєте небагато благодатей, коли мучитеся і терзаєтесь, щоб їх отримати; отримуєте їх багато, коли молитва є повним відданням себе Мені.

     В терпінню просите, щоб віддалив їх від вас, але в такий спосіб, який ви собі того бажаєте… Звертаєтесь до мене, але хочете, щоб це я достосувався до ваших планів. Не будьте як хворі, котрі просять лікаря про лікування, але самі йому підказують що він має чинити.

     Не поводьтеся так, але моліться, як я вас навчив в молитві “Отче наш”:

     • “хай святиться ім’я Твоє”, що означає – будь прославлений у моїй потребі;
     • “хай прийде царство Твоє”, що означає – нехає все спричиняється до слави Царства твого в нас і на світі;
     • “нехай буде воля Твоя”, що означає – Ти вирішуй.

      

     Я ввійду з цілою Моєю всемогутністю і вирішу найважчу ситуацію. Чи бачиш що нещастя наступають одні по одних, що ситуація увесь час погіршується, замість щоб покращуватися?

     Не переживай, заплющи очі і скажи Мені з довірою: “хай буде воля твоя, ТУРБУЙСЯ ТИ”. Кажу тобі, що я потурбуюсь, увійду як лікар, навіть вчиню чудо, якщо буде така потреба. Спостерігаєш, що стан хвороби хворого погіршується? Не переживай, заплющи очі і промов: «ТУРБУЙСЯ ТИ?». Запевняю тебе, що потурбуюсь.

     Якщо довірилися, то не гризіться й не переживайте, не роздумуйте про наслідки подій. Бо це нагадує сум’яття дітей, які домагаються, щоб мама турбувалася про їх потреби, але водночас хочть робити самі, перешкоджуючи своїми ідеями і капризами її працю.

     Заплющіть очі і дозвольте понести себе хвилі Моєї ласки, заплющіть очі і дозвольте Мені діяти, заплющіть очі і не думайте про теперішню хвилю, відверніть думки від майбутнього, як від спокуси.

     Віддайтесь Мені, повірте в Мою доброту, Я присягаю вам Моєю Любов’ю, що коли говорите: “ТУРБУЙСЯ ТИ”, Я вповні потурбуюсь, потішу вас, визволю і поведу. А коли змушений повести вас іншою дорогою, аніж ви обрали для себе, тоді навчаю вас, ношу вас на своїх раменах, бо не існує кращого ліку від Моєї Любові, що входить у ваше життя. Турбуюсь я, однак тільки тоді, коли заплющите очі.

     Ви прагнете все оцінити, все збагнути, про все думати і в так довіряти людським силам, або ще гірше – людям, покладаючи надію на їхній вплив. А це якраз стоїть на перешкоді моїм словам і моїм намірам. О! Як Я прагну вашої цілковитої довіри Мені, щоб я міг вас обдарувати і як я сумую, бачачи, що ви – неспокійні. До цього прагне Сатана: щоб вас відволікти, щоб відділити вас від Мене і від Мого впливу, кинути вас у пастку людського впливу. Тому довіряйте тільки мені, спочиньте тільки в мені. Віддайтеся Мені у всьому. Чиню чуда пропорційно до вашого повного віддання Мені, а не до вашої довіри до себе самих. Виливаю на вас ласки, коли знаходитесь в цілковитому убожестві! Якщо маєте свої засоби, навіть невеликі, або стараєтесь їх здобути, залишаєтесь в звичному горизонті, а тому йдете за звичним ходом справ, який часто є під впливом сатани. Жодна людина, яка керувалася людською логікою не чинила чудес навіть серед святих. По-Божому діє той, хто віддається Богу.

     Коли бачиш, що справи – кепські, заплющивши очі скажи: “ІСУСЕ, ТУРБУЙСЯ ТИ!”. І відверни свою увагу в іншу сторону, бо цікавість твого розуму перешкоджає тобі бачити зло. Віддавайся Мені, не зосереджуючи уваги на  собі. Чини так у всіх своїх потребах. Чиніть так усі й побачите великі, неустанні і тихі чуда. Це я вам присягаю Моєю Любов’ю. Запевняю вас, я потурбуюсь.

     Моліться завжди з готовістю віддатись мені і завжди будете відчувати великий спокій духа. Тобі здається це неможливим? Власне тому заплющи очі і скажи цілою своєю душею: !ІСУСЕ ТУРБУЙСЯ ТИ!” І не сумнівайся: я потурбуюсь. А ти благословитимеш моє Ім’я, не дбаючи про себе самого. Твої молитви не мають такої ваги, як цей акт повної довіри до Мене; пам’ятай, немає кращого набожества від того: “ІСУСЕ, ТУРБУЙСЯ ТИ”!

     “ВІДДАЙСЯ МОЄМУ СЕРЦЮ… І ПОБАЧИШ”!
     Хочу, щоб ти вірив у Мою всемогутність, а не в свою запобігливість, щоб дозволив Мені діяти в собі, а не в іншим. Шукай моєї близькості, сповни Моє прагнення наповнити тебе, збагатити і любити тебе так, як того хочу. Забудь, дозволь, щоб спочив у тобі, дозволь щоб Моя всемогутність знаходила в тобі пристановище.

     Якщо залишишся близько мене, не будеш переживати, що дієш самотужки, що живеш увесь час у поспіху для того, щоб тобі щось вдалося, щоби ствердити, що щось зробив. Доведи Мені, що віруєш, що я – всемогутній, тоді я інтенсивно працюватиму з тобою, коли будеш мовити, ходити, працювати, молитися або спати, бо моїм улюбленцям дам те, чого потребують навіть у сні: “Задля горя нужденних і зідхань бідних ось я встану, – каже Господь, – я дам спасіння тому, хто його прагне” (Псалом 12,6).

     Якщо будеш зі Мною і не спішитимеш, ані не будеш переживати про щось для себе, а звернешся до мене з безграничною довірою, дам тобі все, чого будеш потребувати, згідно з моїм вічним задумом. Дам тобі почуття які вимагатиму від тебе, дам тобі велике співчуття до ближнього і спричиню, що будеш говорити і чинити те, чого Я хочу. Всі твої дії походитимуть із Моєї Любові. Твої справи і цілі – це фікція в порівнянні до того що Я чиню в глибині сердець тих, які люблять. “Тривайте в моїй любові… якщо тривати будете в Мені і тривати будуть в вас Мої слова, просіть про що хочете, а воно буде вам дано”.

     Йоана 15:

     1. «Я – виноградина правдива, а мій Отець – виноградар.
     2. Кожну в мені гілку, яка не приносить плоду, відрізує він. А кожну, яка вроджує плід, він очищує, аби ще більше плоду давала.
     3. Уже і ви чисті -, словом, яким промовляв я до вас.
     4. У мені перебувайте – а я у вас! Як неспроможна гілка сама з себе плоду принести, якщо не перебуватиме вона на виноградині, ось так і ви, якщо не перебуватимете в мені.
     5. Я виноградина, ви – гілки. Хто перебуває в мені, а я в ньому, – той плід приносить щедро. Без мене ж ви нічого чинити не можете.
     6. Якщо хтось у мені не перебуває, той, мов гілка, буде викинутий геть і всохне; їх бо збирають, кидають у вогонь, – і вони згоряють!
     7. Коли ж ви в мені перебуватимете, і мої слова в вас перебуватимуть, – просіте тоді, чого лиш забажаєте, і воно здійсниться для вас.
     8. Тим Отець мій прославляється, коли ви плід щедро приносите, – тож і учнями моїми станете.
     9. Як мене Отець полюбив, так я вас полюбив. Перебувайте у моїй любові!
     10. А в любові моїй перебуватимете, коли заповіді мої будете зберігати, як і я зберіг заповіді мого Отця і в його любові перебуваю.
     11. Я казав вам так для того, щоб була у вас моя радість і щоб ваша радість була повна.
     12. Це моя заповідь, щоб ви любили один одного, як я вас полюбив!
     13. Ніхто неспроможен любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає.
     14. Коли ви робите все, що я вам заповідаю, то ви – друзі мої.
     15. Тож слугами вже не називатиму вас: слуга не відає, що його пан робить. Називаю вас друзями, бо все я вам об’явив, що чув від Отця мого.
     16. Не ви мене вибрали, а я вас вибрав і призначив, щоб ви йшли і плід принесли, та щоб тривав ваш плід, а й щоб усе, про що б ви тільки попросили в Отця в моє ім’я, дав вам.
     17. Ось, що вам заповідаю: щоб ви любили один одного!
     18. Ненавидить вас світ – то знайте: мене він ще перед вами зненавидів.
     19. Були б ви від світу, то світ би своє любив. А що ви не від світу, бо я вибрав вас від світу, ось тому й ненавидить вас світ.
     20. Згадайте слово, що його був я вам вирік: Слуга не більший від пана свого. Переслідували мене – переслідуватимуть і вас. А слово моє зберігали – зберігатимуть і ваше.
     21. Та все те робитимуть вам за моє ім’я, не знають бо того, хто послав мене.
     22. Якби я не прийшов і не говорив до них, гріха не мали б вони. Та нині нема їм пробачення за їхній гріх!
     23. Хто ненавидить мене, той і Отця мого ненавидить.
     24. Був би я не вчинив серед них діл, що їх ніхто інший не вчинив, – гріха не мали б вони. А так – ось бачили, і зненавиділи: і мене, і Отця мого.
     25. Але щоб здійснилося слово, яке в законі їхньому записано: Зненавиділи вони мене без причини!
     26. Як прийде Утішитель, якого зішлю вам від Отця, Дух істини, який від Отця походить, то він і свідчитиме за мене.
     27. Та й ви свідчитимете: ви бо зо мною від початку.»

     За Життя – Христос о. Доліндо Руотоло

     Читай також

    • Йосиф Сліпий зміг — зможу і я! Історик Церкви і військовий про випробовування долі
    • Дещо про біснуватість
    • 10 заповідей спокою Івана Павла ІІ
     • Оціни

      How useful was this post?

      Click on a star to rate it!

      Average rating 0 / 5. Vote count: 0

      No votes so far! Be the first to rate this post.

        

       Коментарі