Бог – діє! Тому я молюся і не припиняю чекати

Читай також

 • #НазустрічРіздву. День 21. 5 грудня. Іншою дорогою вертатися до свого краю
 • Три прості способи, як пояснити друзям свою віру в Бога
 • #НазустрічРіздву. День 17. 1 грудня. Іти назустріч Христові, попри труднощі і не боячись помилок у дорозі
    • Бог – діє! Тому я молюся і не припиняю чекати

     Майте віру! Довіряйте Богові — Він завжди почує і відповість. Коли ви чекаєте на відповідь від Господа, то показуєте Богові, що вірите Його обіцянкам. Вірите, що Він дотримається Своє слово.

     „ Жду на Господа, душа моя жде, і я надіюся на його слово“ (Псалом 129: 5).

      

     У Даніеля Буна, відомого американського першопоселенця, якось запитали: „Ви коли-небудь губилися в дикій місцевості?“ На що він відповів: „Ні! Бувало, що я збивався зі шляху на кілька тижнів, але ніколи не губився зовсім“.

     Дехто може відчувати себе збитими зі шляху. Хтось переживає це відносно свого шлюбу: „Я молюся про поліпшення ситуації, але нічого не змінюється“. Те ж стосується і кар’єри: „що мені робити зі своєю роботою: розвиватися, чи взагалі щось змінити?“ Ви збиті з пантелику в стосунках. Ви можете відчувати себе безсилими, не мати надії і думати, що нічого не можете зробити, щоб змінити ситуацію.

     Не занепадайте духом! Не здавайтеся! Підніміть свій погляд вгору. Помоліться. Я в багатьох ситуаціях молюся Богу, хоча далеко не завжди Він відповідав. Пригадую, одну молитву, я молився майже щодень упродовж 24 років, і на неї не було відповіді. Я не знаю, чому Бог вирішив не відповідати на цю молитву. Я цього не розумію. Та я вирішив так: незалежно від того, чи відповість Бог на мої прохання, я до кінця свого життя буду вірити Його обіцянкам. Тому що Бог — милосердний. Він знає, що краще, навіть коли я цього не розумію.

     Коли Господь не відповідає на наші молитви, нам потрібно пам’ятати декілька дуже важливих істин.

     По-перше, саме Бог все контролює, а не ви. Він краще за вас знає, що вам потрібно. Не існує такої високої гори, яку Він не міг би пересунути. Немає настільки великої проблеми, яку Він не в силах вирішити. Немає такої печалі, яку Він не міг би втішити. У Бога все під контролем, і у Нього є план.

     Друге, що вам потрібно пам’ятати — незалежно від того, чи отримуєте ви відповідь, Бог вшанує ваше терпіння і очікування — якщо не в цьому світі, то у вічності.

      

     Переклад і адаптація Наталії ПАВЛИШИН

      

     Читай також

    • #НазустрічРіздву. День 21. 5 грудня. Іншою дорогою вертатися до свого краю
    • Три прості способи, як пояснити друзям свою віру в Бога
    • #НазустрічРіздву. День 17. 1 грудня. Іти назустріч Христові, попри труднощі і не боячись помилок у дорозі
     • Оціни

      How useful was this post?

      Click on a star to rate it!

      Average rating 0 / 5. Vote count: 0

      No votes so far! Be the first to rate this post.

        

       Про автора

       Журналіст "ДивенСвіт"