5 фактів із життя колишньої лесбіянки, яка стала дружиною священика

Читай також

 • Три прості способи, як пояснити друзям свою віру в Бога
 • Йосиф Сліпий зміг — зможу і я! Історик Церкви і військовий про випробовування долі
 • Дещо про біснуватість
    • 5 фактів із життя колишньої лесбіянки, яка стала дружиною священика

     Розарія Баттерфілд більше десяти років свого життя була лесбіянкою і прихильником фемінізму. Вона зустрічалася з жінкою, а також служила радником для студентських груп геїв і лесбіянок в університетському містечку. У 1999 році все змінилося: жінка прийшла до Христа. Зараз вона одружена з пресвітеріанським священиком. Розарія активно проповідує Божу любов у церквах, коледжах і університетах та євангелізує, запрошуючи сусідів і друзів до себе додому.

     1. Стаття проти Ісуса

     Розарія зневажала християн і хотіла повністю нівелювати їх вчення. Вона вважала себе освіченою, прогресивною жінкою, адже викладала в університеті і мала ступінь доктора філософії. Віруючі здавалися їй недалекими людьми, які вірили в казочки про Бога.

     Вона відстоювала фемінізм, тому особливо її розлютили слова Пета Робертсона на Національному з’їзді Республіканської партії США 1992 року. „Фемінізм, — сказав він, — вчить жінок кидати чоловіків, вбивати своїх дітей, займатися чорною магією, руйнувати капіталізм і ставати лесбіянками“. Щоб відреагувати на це — вона написала саркастичну статтю про християн і Біблії, де розкритикувала віру в Ісуса Христа.

     1. Священики, які не кличуть до церкви

     Прийти до Бога Розарії допомогла священицька сім’я Кена і Флоі Сміт. Вони єдині не критикувати жінку, хоч і не підтримували її поглядів. Вони просто почали з нею дружити. Вони навіть не кликали її до церкви, тому феміністка не боялася цієї дружби. Але християни періодично задавали питання, які змушували її задуматися про правильність своїх поглядів. „А чому ти так вважаєш? Як ти зробила такі висновки?“ — ці та інші питання від нових друзів змусили її вивчити Біблію, щоб обґрунтовано обстоювати свої принципи.

     1. Вплив Біблії

     Читання Біблії ніяк не допомогло Джейн в утвердженні її теорій. Мало того, вона почала боятися, що безповоротно зміниться. Тепер це не здавалося казочкою. Описане в Святій Книзі, виявилося дуже сильним Словом, яке почало впливати на все її життя. Одного ранку вона вирушила до церкви. Там на проповіді Розарія несподівано уявила всіх своїх близьких людей в пеклі, і її паралізував біль. Вона не хотіла цього і боролася з тим, що з нею відбувалося. Вона усвідомила, чого їй це буде коштувати, і їй це не сподобалося. Вона боролася до останнього, але примирилася з Богом.

     1. Перша християнська публікація

     У липні 2012 року Розарія опублікувала свої показання „Таємні думки про малоймовірному перетворенні“, думаючи, що вона продасть близько 20 екземплярів. Після публікації її історія досягла сотень тисяч читачів по всьому світу. У книзі вона говорила про свою історію, і про те як християни, можуть найкраще любити людей нетрадиційної орієнтації, як самих себе.

     1. Євангельської від Бога

     У 2001 році на Розарія вийшла заміж за пастора. Сьогодні вона популярний християнський автор, а також любляча мама чотирьох дітей. Вона була лесбіянкою і ярою феміністкою, яка обстоює права феміністок. Після її навернення до християнства, Баттерфілд розробила звернення для студентів коледжу і часто говорить в церквах і університетах про свій досвід. Вона викладала і служила в Женевському коледжі. Зараз — живе в Даремі, Північна Кароліна, разом зі своїм чоловіком Кентом Баттерфілд і їхніми дітьми і вірить у Боже втручання в своє життя.

      

     Переклад Наталії ПАВЛИШИН

      

     Читай також

    • Три прості способи, як пояснити друзям свою віру в Бога
    • Йосиф Сліпий зміг — зможу і я! Історик Церкви і військовий про випробовування долі
    • Дещо про біснуватість
     • Оціни

      How useful was this post?

      Click on a star to rate it!

      Average rating 0 / 5. Vote count: 0

      No votes so far! Be the first to rate this post.

        

       Про автора

       Журналіст "ДивенСвіт"