Сильна різдвяна молитва за щасливий шлюб

Читай також

 • Коли варто починати вчити дітей молитися?
 • «Не цілуйте рук, а краще виконуйте свою роботу». Сім історій про Йосифа Сліпого
 • Як отримати якнайбільше користі від Літургії?
    • Сильна різдвяна молитва за щасливий шлюб

     Що ви подаруєте своєму чоловікові або дружині на Різдво? Реклама звідусіль пропонує нам безліч різних подарунків. Та понад усі матеріальні подарунки, вашому чоловікові чи дружині потрібні ВИ. Один із найкращих способів зробити подарунок від серця — почати з молитви.

     Ця різдвяна молитва за ваш шлюб запросить Бога туди, де Він найбільше потрібен.

     Небесний Батьку,

     Дякую Тобі за подарунок, який Ти дав мені в моїй дружині (моєму чоловікові). Мій погляд так часто затуманений її помилками і слабкостями, що я забуваю цінувати її за те, якою вона є. Прости мене за те, що сприймаю її як належне. Ти довірив мені піклуватися про серце моєї половинки так, як це не може ніхто інший. Дякую Тобі за таку честь. Наповни мене знову Твоєю любов’ю до моєї дружини.

     Прошу Тебе, благослови мене особливою здатністю бачити мою дружину (мого чоловіка) так, як Ти бачиш її. Допоможи мені цінувати її, як Ти. Прости мене за спроби перетворити свою половинку на таку людину, якою хочу бачити її. Допоможи мені бачити ту роботу, яку Ти виконуєш у її житті, і підтримувати це, наскільки мені під силу. Допоможи мені радіти кожному крокові, який робить моя половинка до того, щоб стати такою людиною, якою Ти її створив.

     Дай мені розуміння і відкрите серце, щоб по-справжньому чути те, що хоче сказати мені моя дружина (мій чоловік). Дай мені сміливість і мудрість проходити складні розмови і завжди прагнути до того, що краще не для мене, а для нашого шлюбу.

     Допоможи мені сприймати розчарування і конфлікти між нами як можливість для кращого пізнання свого характеру і попросити Тебе виправити в ньому все необхідне. Покажи мені, яким я повинен бути в цей період наших стосунків. Допоможи мені змінюватися, щоб бути таким, як повинен бути для своєї дружини (чоловіка). Використовуй мене в житті моєї дружини, як Ти хочеш. Прошу, нехай Святий Дух має абсолютний вплив на моє серце і серце моєї дружини.

     Дорогий Господи, оточи наш шлюб Твоїм божественним захистом від усього, що хоче зробити ворог, щоб роз’єднати нас. Зруйнуй стіни між нами і покажи мені, що я можу зробити, щоб сприяти цьому. Поглиблювати близькість між нами. Допоможи нам наблизитися один до одного і водночас до Тебе.

     Прошу Тебе виконати ту мету, яка є у Тебе для нашої сім’ї. Зціли нас там, де ми потребуємо зцілення. Зміни нас у тому, в чому потребуємо змін. Наповни наш шлюб Твоєю божественною присутністю, миром і радістю. Амінь!

     Переклад Наталії ПАВЛИШИН

      

     Читай також

    • Коли варто починати вчити дітей молитися?
    • «Не цілуйте рук, а краще виконуйте свою роботу». Сім історій про Йосифа Сліпого
    • Як отримати якнайбільше користі від Літургії?
     • Оціни

      [ratemypost]

        

       Про автора

       Журналіст "ДивенСвіт"