Кожен отримав три подарунки від Бога. Знаєте які?

Читай також

 • #НазустрічРіздву. День 17. 1 грудня. Іти назустріч Христові, попри труднощі і не боячись помилок у дорозі
 • #НазустрічРіздву. День 15. 29 листопада. Запрошення усім своїм життям шукати Бога
 • Йосиф Сліпий зміг — зможу і я! Історик Церкви і військовий про випробовування долі
    • Кожен отримав три подарунки від Бога. Знаєте які?

     „Дітоньки, ніхто нехай не вводить вас в оману. Хто чинить правду, той праведний, як і він – праведний. Хто чинить гріх, той від диявола, бо диявол грішить від початку. На це з’явився Син Божий, щоб знищити діла диявола“ (1 Йоана 3: 7-8)

     „ Мої дітоньки, пишу вам те, щоб ви не грішили. Якже згрішить хтось, ми маємо заступника перед Отцем, Ісуса Христа, праведного. Він – примирення за наші гріхи, і не лише за наші, а й за гріхи усього світу“ (1 Йоана  2: 1-2)

     Син Божий прийшов, щоб допомогти нам перестати грішити. Він прийшов також щоб своєю смертю примирити нас, грішних, із Богом.

     Важливо, щоб у нашому житті було три складових. І вони, насправді, є подарунками для кожного, хто вірить Господеві.

     Подарунок № 1. Чітка мета життя

     Можна просто сказати так: не гріши — не роби того, що безчестить Бога. „Пишу вам те, щоб ви не грішили“ (1 Йоана 2: 1). „ На це з’явився Син Божий, щоб знищити діла диявола“ (1 Йоана 3: 8).

     Чи можете ще якось змінити це? Так, все це підсумовано в 1 Йоана 3:23. Це чудове резюме всього послання Йоана. Зверніть увагу на єдину „заповідь“:

     „А ось його заповідь: Вірувати в ім’я його Сина Ісуса Христа й любити один одного, як він дав був нам заповідь“.

     Ці дві речі так тісно пов’язані для Йоана, що він називає їх однією заповіддю: вір в Ісуса і люби інших людей. Це твоя мета. Це підсумок християнського життя. Довіряй Ісусові, люби людей так, як Ісус і Його апостоли вчили нас любити. Вір Ісусу, люби людей. Перший подарунок: мета життя.

     Подарунок № 2. Надія, що наші недоліки і наші невдачі будуть прощені

     Друге значення подвійної істини про те, що Христос прийшов, щоб зменшити наші гріхи і простити їх полягає в том, що ми добиваємося прогресу в подоланні наших гріхів, коли у нас є надія на те, що наші невдачі будуть прощені. Адже, якби ми боролися з гріхом без надії на прощення, то це б демотивувало абсолютно.

     Отже, наш другий різдвяний подарунок: Христос прийшов не тільки для того, щоб зруйнувати діла диявола — наші гріхи , а й став нашим заступником через невдачі і провали в нашій боротьбі.

     Нехай те, що ваші невдачі не є вирішальними, дасть вам надію в боротьбу. Але будьте обережні! Якщо перетворите Божу благодать в дозвіл грішити і скажете: „Ну, якщо я можу програти в битві з гріхом, і це не має особливого значення, то навіщо ж тоді взагалі напружуватися і боротися з гріхом?“ Якщо так вважаєте і продовжуєте діяти в такому ключі, то, чинити супроти Бога, не довіряєте Йому і не вірите в Його слово.

     Та більшість прогнуть боротися з гріхом у своєму житті. І Бог говорить: нехай те, що Христос покриває ваші невдачі, дає вам надію в цій боротьбі. „Я пишу це вам, щоб ви не грішили, але якщо згрішите, у вас є посередник, Ісус Христос“.

     Подарунок № 3. Христос допоможе нам

     Врешті, третє значення цієї істини полягає тому, що Христос дійсно допоможе нам у нашій боротьбі. Він насправді підтримає тебе. Він на твоєму боці. Він прийшов, щоб знищити гріх. У Першому посланні Йоана 4: 4 сказано: „ Ви, діточки, від Бога, і перемогли їх, бо більший той, хто у вас, ніж той, хто у світі“. Ісус — живий, Ісус — всемогутній, Ісус живе в нас вірою. Ісус за нас, а не проти нас. І Він допоможе у вашій боротьбі з гріхом. Довіртеся Йому.

     Переклад і адаптація Наталії ПАВЛИШИН

      

     Читай також

    • #НазустрічРіздву. День 17. 1 грудня. Іти назустріч Христові, попри труднощі і не боячись помилок у дорозі
    • #НазустрічРіздву. День 15. 29 листопада. Запрошення усім своїм життям шукати Бога
    • Йосиф Сліпий зміг — зможу і я! Історик Церкви і військовий про випробовування долі
     • Оціни

      How useful was this post?

      Click on a star to rate it!

      Average rating 0 / 5. Vote count: 0

      No votes so far! Be the first to rate this post.

        

       Про автора

       Журналіст "ДивенСвіт"