Ось як можна захиститися від духовного ворога!

Читай також

 • #НазустрічРіздву. День 23. 7 грудня. Бог пише рівно по кривих людських лініях
 • #НазустрічРіздву. День 21. 5 грудня. Іншою дорогою вертатися до свого краю
 • Три прості способи, як пояснити друзям свою віру в Бога
    • Ось як можна захиститися від духовного ворога!

     А ви знали, що веселе, щасливе серце, добре лікує? У Приповідках 17:22 сказано: „Веселе серце – ліки добрі; а дух прибитий висушує й кості“. Веселе серце, наповнене тріумфом і радістю, має такий самий лікувальний ефект на нас, що й прийом ліків. А сумний або засмучений дух змушує тіло сохнути, відмирати.

     Вивчаючи Слово Боже, ми бачимо, як нерозривно пов’язані між собою дух, душа і фізичне тіло. Коли дух і душа перебувають у сум’ятті, — тіло знемагає. В Євангелії від Йоана 16:32 Ісус Христос говорить: „Сказав я вам це, щоб ви мали в мені мир. У світі страждатимете. Та бадьоріться! Я бо подолав світ“.

     Він каже нам, що в цьому світі нас чекають важкі часи. Ми всі будемо відчувати тиск, страждання, переслідування і неприємності. Ці важкі часи задумав для нас не Бог, вони спровоковані нашим ворогом Сатаною. В Євангелії від Йоана 10:10 сказано: „Не приходить злодій, хіба щоб красти, вбивати, вигублювати. Я прийшов, щоб мали життя – щоб достоту мали“. Наш ворог, Сатана, постійно шукає спосіб, щоб красти й убивати та нищити нас. І ці часи скорботи можуть піддавати наше фізичне тіло впливу сильного тиску, стресу,від чого відчуватимемо себе хворими.

     Однак, незважаючи на всі скорботи, з якими ми стикаємося в житті, можемо знайти спокій у Божій присутності, а також завдяки цим словам розради: „Я бо подолав світ“ (Йоана 16:32). Ісус каже нам кріпитися, підбадьоритися, тому що Він переміг і здобув перемогу на Голгофі для нас. У Євангелії від Йоана 10:10 Він каже: „ Я прийшов, щоб мали життя – щоб достоту мали…“.

     Навіть у розпал випробувань і труднощів, можемо вибирати радіти і жити життям з надлишком, життям перемоги. У Неємії 8:10 йдеться про те, що радість перед Господом — підкріплення для нас. Ця радість і є наш захист від атак ворога. І щоразу, коли обираємо радіти, ми обираємо приймати надприродні ліки, які зціляють наше фізичне тіло. Тому створіть собі веселе серце; виберіть радість замість смутку і жалю; наповніть своє серце радістю; не давайте місця депресії; живіть і радійте!

     Переклад Наталії ПАВЛИШИН

      

     Читай також

    • #НазустрічРіздву. День 23. 7 грудня. Бог пише рівно по кривих людських лініях
    • #НазустрічРіздву. День 21. 5 грудня. Іншою дорогою вертатися до свого краю
    • Три прості способи, як пояснити друзям свою віру в Бога
     • Оціни

      How useful was this post?

      Click on a star to rate it!

      Average rating 0 / 5. Vote count: 0

      No votes so far! Be the first to rate this post.

        

       Про автора

       Журналіст "ДивенСвіт"