Коннект з Богом. Вільний доступ

Читай також

 • Йосиф Сліпий зміг — зможу і я! Історик Церкви і військовий про випробовування долі
 • Дещо про біснуватість
 • 10 заповідей спокою Івана Павла ІІ
    • Коннект з Богом. Вільний доступ

     Доступ до мережі Інтернет вдома, в офісі, в громадських місцях – звична річ. Приходячи до друзів, партнерів, кафе чи бізнес простір ми одразу питаємо пароль від  WI-FI. Секунди підключення, і смартфон здригається від неймовірної кількості повідомлень, сповіщень та електронних листів.

     Ми намагаємося якнайшвидше зреагувати та надіслати відповідь, як на важливе робоче повідомлення, так і на прості вітання друзів. Якщо раптом, виникають труднощі з підключенням до Інтернету, то ми почуваємося ніяково, ніби втрачаємо дуже важливу інформацію за цей час.

     У стосунках з Богом, ситуація інакша. Він завжди в доступі, для контакту з Ним не потрібні паролі та додаткові пристрої, лише час і відкрите серце. Ісус, як люблячий Батько готовий почути, обігріти своєю Любов’ю та поговорити про наші перемоги і радощі, страхи і невпевненість, біль і смуток. Щонеділі, запрошуючи на Літургію Господь стукає до наших сердець і прагне подарувати нам мир і радість.

     Дорога до храму буває нелегкою. Часто доводиться боротися з лінивством, сонливістю, впливом оточення або дарунками природи у вигляді сніжних заметів, пекучого сонця чи весняної зливи. Така боротьба вартує того, аби предстати перед престолом, і з щирою посмішкою на обличчі промовити: «Я тут! Дякую Тобі Господи за те, що кличеш».

     Неоціненним скарбом для нашої душі є Сповідь і Святе Причастя, варто лише скористатися цими дарами та почути голос Всевишнього. Усвідомлення присутності Ісуса породжує нечуване відчуття легкості, сила і міць наповнює з середини, а буденні клопоти здаються такими дрібними. У Божих рука відчуваєш себе справжньою дитиною, яку міцно обіймає і цілує люблячий Батько.

     Пам’ятаймо про Того, хто віддав своє життя за наше спасіння. Господь підготував для кожного щось особливе. Він завжди онлайн і готовий до спілкування, аби вказати істинний шлях до життя вічного.

     Автор Ольга Чаплик

      

     Читай також

    • Йосиф Сліпий зміг — зможу і я! Історик Церкви і військовий про випробовування долі
    • Дещо про біснуватість
    • 10 заповідей спокою Івана Павла ІІ
     • Оціни

      How useful was this post?

      Click on a star to rate it!

      Average rating 0 / 5. Vote count: 0

      No votes so far! Be the first to rate this post.

        

       Про автора

       Учасник команди ДивенСвіт:)