А Ви пам’ятаєте про свого Ангела?

Читай також

 • Перешкоди, щоб зустрітися з Ісусом
 • «Рятуйте пригнобленого з руки гнобителя» (Єр. 22, 3). Послання Архиєрейського Синоду УГКЦ в Україні щодо війни та справедливого миру в контексті нових ідеологій
 •  У Львові презентували книгу Глави УГКЦ «Бог не покинув Україну»
    • А Ви пам’ятаєте про свого Ангела?

     Він старанно направляє нас до істини, оберігає в дорозі, відповідає на усі питання та провадить до того місця, яке приготував для нас Господь.

     Закрийте очі та уявіть, як виглядає Ангел-Охоронець!? Скоріше за все, вам пригадався образочок, на якому ангел вбраний у світлу одежу, має білі крила та прямує за маленькими дітками по хиткому місточку…

     Всі ми були на місці тих діточок. Ангел невидимо підтримував руль велосипеда, коли вчилися їздити; підтримував майже зламану гілку, аби не впали з дерева; підштовхував хвилями до берега, коли було важко плисти; та пом’якшував падіння, аби ви не зламали ногу, а підвелися лише з подряпаними колінами… Пригадалося?

     Звісно, будучи маленькими дітьми, ми не завжди усвідомлювали, що поруч є той Божий посланець, який пильнує нас щосекунди. Ми подорослішали, та місія Ангела-Охоронця не завершилася.

     Ангел приходить до нас у моменти, коли ми почуваємося самотніми. Він дає добру думку та нагадує про любов і силу Всевишнього, аби ми не втрачали духу християнської радості. Інколи, ангелом для нас стають люди – хтось із близьких, знайомих, а інколи це нові знайомства. Буває так, що люди перебувають поруч в один момент, а ближче знайомляться через роки, за дивним збігом обставин, здолавши тисячі кілометрів. І саме в той момент, ангел підштовхує нас діалогу, який здатний укріпити у вірі; допомагає подивитися на світ по-новому, в світлі яскравих барв та запалити у серці вогник християнської любові.

     А ще, ангел дає нам відповіді на питання, які ми подумки ставимо перед собою. Він провадить нас до тієї книжки, цитати чи статті в інтернеті, у якій ми знаходимо відповідь. Не раз буває, що слова зі Святого Письма, призначені на сьогоднішній день відповідають саме на те питання, яке з самого ранку не дає спокою. Ось таке, інколи не просте завдання має ангел – поборотися із вашим лінивством, допомогти швидко виконати щоденні справи, аби ви все ж знайшли час для читання важливих рядків.

     Інколи ангелові доводиться оберігати нас, як в дитинстві. Ми змушені повертатися додому забувши телефон; не можемо вчасно вийти, бо в дверях застрягає ключ; затримуємося на роботі, через незаплановану нараду… Не нарікаймо, бо можливо саме в цей момент ангел оберігає нас від страшної ДТП чи нищівного удару блискавки.

     Господь подарував кожному з нас ангела, кажучи:

     «Ось я посилаю ангела мого перед тобою, щоб стеріг тебе в дорозі і привів тебе до того місця, що я приготував. Шануй його і голосу його слухай; не бунтуйся проти нього, бо він не стерпить ваших переступів; бо в ньому моє ім’я. Як слухатимешся його голосу й робитимеш усе, що я велю, я ворогуватиму з ворогами твоїми й гнобитиму гнобителів твоїх» (Вих. 23, 20:22)

     Ми ніколи не самотні. Не залежно від віку, ангел пильно оберігає нас від негараздів так, як на тому образочку, пам’ятаєте?

     Тож, слухаймо і шануймо свого Ангела-Охоронця, через якого Господь посилає нам свою любов, силу та благодать.

     Ольга ЧАПЛИК

      

     Читай також

    • Перешкоди, щоб зустрітися з Ісусом
    • «Рятуйте пригнобленого з руки гнобителя» (Єр. 22, 3). Послання Архиєрейського Синоду УГКЦ в Україні щодо війни та справедливого миру в контексті нових ідеологій
    •  У Львові презентували книгу Глави УГКЦ «Бог не покинув Україну»
     • Оціни

      How useful was this post?

      Click on a star to rate it!

      Average rating 5 / 5. Vote count: 1

      No votes so far! Be the first to rate this post.

        

       Про автора

       Журналіст "ДивенСвіт"