5 простих інструментів для часу з Богом

Читай також

 • Коли варто починати вчити дітей молитися?
 • «Не цілуйте рук, а краще виконуйте свою роботу». Сім історій про Йосифа Сліпого
 • Як отримати якнайбільше користі від Літургії?
    • 5 простих інструментів для часу з Богом

     Коли мова заходить про усамітнення з Богом, розуміємо, що не завжди є час. Пропоную деякі базові інструменти, які допоможуть ефективно і з користю провести ті хвилини, що маєте для Бога.

     1. Біблія з примітками

     Я знаю, що це звучить занадто очевидно, але це не так. Ви можете взяти і звичайну Біблію зі звичайними сторінками і віршами, але ефективніше вивчати Боже Слово, якщо в Біблії є коментарі редактора чи укладача.

     2. Звичайний блокнот.

     Рекомендую вести записи під час свого усамітнення з Богом. Добре записувати те, на що ви звертаєте увагу в Біблії, вірші, що мають особливе значення для вас, або те, що Святий Дух промовив вам під час молитви або читання Біблії.

     3. Ручка.

     Я завжди стежу, щоб мати декілька ручок. Хоча маю улюблену для усамітнення з Богом. Я тримаю всі інструменти для усамітнення з Богом разом, щоб можна було швидко взяти все відразу, сісти за стіл і зустрітися з Господом. Так я не витрачаю дорогоцінні хвилини на пошуки чогось.

     4. Маркери для виділення.

     Це, звичайно ж, за бажанням. Але я помітила, що кольорове кодування для тексту Біблії або використання маркерів для виділення певних віршів допомагають мені пізніше, коли я намагаюся знайти вірш, який прийшов мені на думку. Це також допомагає, коли я перечитую якийсь уривок, звертаючи увагу на певний вірш і нагадуючи собі про те, що Бог сказав мені через нього.

     5. Стікери.

     Я люблю стікери. У мене завжди є велика пачка стікерів біля комп’ютера. Під час свого усамітнення з Богом я використовую їх для двох речей. По-перше, для того, щоб записати особливі замітки до якогось вірша, який я читаю. Я приклеюю його в свою Біблію. Тож пізніше, коли я відкриваю свою Біблію, з неї не розлітаються всюди листочки паперу. Я також використовую їх для того, щоб записати речі, які я раптово згадую під час усамітнення з Богом і які я забула зробити вчора… або минулого тижня. З вами таке буває? Ви починаєте молитися і раптом все, що ви коли-небудь забули, раптово згадуєте. Ось чому це хороша ідея мати папір, щоб записати це і продовжити рухатися далі до усамітнення з Господом.

     Ці п’ять речей дуже прості і базові, але я зрозуміла, що вони — це все, що насправді мені потрібно для ефективного часу з Богом.

     Підготувала Наталія ПАВЛИШИН

      

     Читай також

    • Коли варто починати вчити дітей молитися?
    • «Не цілуйте рук, а краще виконуйте свою роботу». Сім історій про Йосифа Сліпого
    • Як отримати якнайбільше користі від Літургії?
     • Оціни

      How useful was this post?

      Click on a star to rate it!

      Average rating 0 / 5. Vote count: 0

      No votes so far! Be the first to rate this post.

        

       Про автора

       Журналіст "ДивенСвіт"