7 цитат з Біблії, які допоможуть у труднощах

Читай також

 • Святе Письмо з розважанням на 11 липня
 • Святе Письмо з розважанням на 8 липня
 • Святе Письмо з розважанням на 7 липня
    • 7 цитат з Біблії, які допоможуть у труднощах

     Святе Письмо стає для нас потіхою і підтримкою, коли потребуємо цього найбільше. Якщо зараз переживаєш труднощі, непевність, втому – ці цитати допоможуть відчути Бога, який поруч.

     Вдячність має супроводжувати кожну нашу молитву. Це відкриває наше серце на Божий спокій. Ні про що не журіться, але в усьому появляйте Богові ваші прохання молитвою і благанням з подякою. І мир Божий, що вищий від усякого уявлення, берегтиме серця й думки ваші у Христі Ісусі. Фп. 4, 6-7.

     Бог – понад усіма нашими труднощами. Хай не тривожиться серце ваше! Віруйте в Бога, віруйте й у мене. Івана 14, 1.

     В наших труднощах ми ніколи не залишаємось самі – Бог завжди готовий допомогти. Господь підтримує всіх тих, що падають, і всіх зігнутих підводить. Пс. 145, 14.

     Терпеливість – чеснота, яку зміцнюємо в складних хвилинах. До пори-часу довготерпеливий терпить, але наприкінці радощів він зазнає; Сир. 1, 23.

     Надія допомагає побачити себе у правдивому світлі і просити з покорою в Бога про допомогу. Я ж бідний та нужденний, але Господь дбає про мене. Ти – моя допомога і мій визволитель, Боже мій, не забарися! Пс. 40, 18.

     Бог вислухає усі наші прохання і сповнить їх, якщо на це Його воля. І ось те довір’я, що ми маємо до нього: коли просимо щось, згідне з його волею, він вислухає нас.
     І коли знаємо, що він вислухає нас, чого б ми не просили, то знаємо, що одержуємо те, що просили. 1 Посл. Івана 5, 14-15
     .

     Не біймося віддавати усі труднощі Богу. Усяку журбу вашу покладіть на нього, бо він піклується про вас. 1 Петра 5, 7.

     Адаптація Тетяни Трачук

      

     Читай також

    • Святе Письмо з розважанням на 11 липня
    • Святе Письмо з розважанням на 8 липня
    • Святе Письмо з розважанням на 7 липня
     • Оціни

      [ratemypost]

        

       Про автора

       Учасник команди ДивенСвіт:)