Хто молиться вервицю, ніколи не буде позбавлений Божої опіки

Читай також

 • Сестро, візьміть це від нас, вояків!
 • Коли варто починати вчити дітей молитися?
 • Похвала Богородиці 25. Християнин – богоносний свідок Воскреслого Христа
    • Хто молиться вервицю, ніколи не буде позбавлений Божої опіки

     Вервиця – це потужна зброя в арсеналі духовної війни – вона приносить світло, що розвіює темряву. Той, хто наполегливо молиться на вервиці, ніколи не буде позбавлений Божої втіхи.

     Місяць жовтень в католицькій Церкві присвячений молитві на вервиці. Нехай щодня в наших руках буде вервиця і щира молитва на устах.

     Марія – цього імені боїться пекло, бо сам Бог вибрав цю жінку, щоби від Неї народився Син Божий, ставши людиною.

     Невіста з Апокаліпсису – найбільший страх злого.

     Це вона, оповита таємничістю, та, через яку прийшло спасіння людства, через яку гріхопадіння світу було відкуплене. Злий звів людину, спокусивши першу жінку, Бог покликав Жінку, щоби перемогти Сатану.

     Католицька духовність акцентує на чуйності Богородиці, яка є особливою Матір’ю усіх нас, найдосконалішою та найчистішою. Для своїх дітей є взірцем чуйності і послуху, бо все її життя – вірне виконання волі Божої.

     Одначе для пекельних легіонів є Марія жінкою з книги Буття, Апокаліпсису, найбільшим страхом змія.

     Тоді, в Едемському саді, злий переміг битву, але не остаточну. Він завоював територію, якою, однак владарювати йому не під силу. Бо Марія, найчистіша з усіх, народить Ісуса, Спасителя світу.

     Після Едему пекло зі страхом чекало на Ту, кторій довірено розтрощити голову їхнього повелителя. Горді розуми впалих ангелів, через яких спокушено людину, були сплутані.

     Саме спокушуванням жінки їм вдалось реалізувати свою велику заздрість до людини, як це так станеться, що саме жінка завдасть їм смертельного удару? Їхня пиха не давала їм змоги пізнати глибину любові Творця до людини. І зрештою людству теж не зрозуміти, чому ми, люди, так люблені Всевишнім.

     Дар від Бога в іпостасі Марії має допровадити нас до Нього. Роль Богородиці – представити нам Бога. Хто приймає Марію – приймає Бога, хто відкидає ЇЇ – відкидає і Господа.

     Мати Божа як зоря, якій доручено привести світло і побороти темряву.

     Вервиця – справедливо трактується як молитва Марії у її подвійній благословенній діяльності – приносити світло і долати темряву.

     Той, хто молиться вервицю, ніколи не буде позбавлений Божої опіки.

     Адаптація Тетяни Трачук

      

     Читай також

    • Сестро, візьміть це від нас, вояків!
    • Коли варто починати вчити дітей молитися?
    • Похвала Богородиці 25. Християнин – богоносний свідок Воскреслого Христа
     • Оціни

      How useful was this post?

      Click on a star to rate it!

      Average rating 0 / 5. Vote count: 0

      No votes so far! Be the first to rate this post.

        

       Про автора

       Учасник команди ДивенСвіт:)

       Коментарі

       • Іван    02.03.2020 о 14:49

        Шановні учасники ДивенСвіту. Чи Марія є Божою матір’ю?

       • Слава Ісусу Христу пані Ліля в інших віршах є зазначено що Марія дана як Цариця без її вільної волі від її чистоти не було б Бога Слова і Бог її поставив вище усіх свої творінь вона забрана Живою в Небо ! Тому хто відкидкидує Марію відкидує Бога як Особу і творця який не творив зла і Матір Божа є нашою матір’ю і опікункою це є досконала Єва яка має велику владу як та яка вмістила не вмістимого СамогоТворця!!@

       • П. Марія, хоча для мене БОГОРОДИЦЯ є матусею, і я погоджуюся з Вашими словами про її роль у спасінні людини, але я вважаю, що не правильно писати, що хто відкидає БОГОРОДИЦЮ, той відкидає ГОСПОДА, тому що Слово чітко нам говорить, що Спасіння наше через ІСУСА ХРИСТА. Знайдіть, будь ласка, такі слова у Святому Писанні, які підкреслюють Вашу цю думку. І що Ви мали на увазі під цією фразою – “Хто приймає Марію – приймає Бога, хто відкидає ЇЇ – відкидає і Господа”? Дякую)