Як і про що молитися, якщо не вистачає слів?

Читай також

  • Відбулися IV дні формування для молоді
  • Школа міжконфесійного діалогу «Зцілення ран війни: спільне завдання українських Церков»
  • У пошуках крихти надії
        • Як і про що молитися, якщо не вистачає слів?

          Щира молитва заторкує найбільш вразливі глибини нашого «я». Ось чому іноді нам важко буває молитися. Ісус розумів це, тому і сказав: «Прийдіть до мене всі втомлені й обтяжені, і я облегшу вас.» (Матея 11:28). Бог не закликав до себе всіх сильних і безтурботних, Він сказав протилежне. Ісус чекає нас, втомлених, збентежених, стурбованих і розбитих. І ось п’ять варіантів, як молитися, коли важко вимовити навіть слово.

          Шепочучи Його ім’я

          Ви отримували записку з освідченням у коханні, наприклад, валентинки в школі? У ній могло бути всього кілька слів, проте ваше серце билося частіше, коли ви бачили своє ім’я на папері. Тому коли ви відчуваєте, що сили закінчуються, прошепочіть Його ім’я і ви почуєте, як Він вимовляє ваше у відповідь. 

          «Розбитих серцем він і зціляє і перев’язує їх рани. Він число зір лічить і кожну пойменно називає. Великий наш Господь, велика його сила, і розумові його немає міри.»(Пс.146: 3-5).

          Пам’ятайте, що Ісус молиться за вас

          Ваше мовчання Бог почує. Ніщо не може розлучити вас з Його любов’ю. Він ніколи не втомиться від вас. Іноді найбільша молитва, яку ми можемо досвідчити, – це повне розуміння і співчуття Бога. Його присутність.

          «хто ж той, що засудить? Христос Ісус, який умер, ба й воскрес, що по правиці Божій, – він заступається за нас.»(Рим. 8:34).

          Подбайте про себе

          Ми – покоління, для якого буває складно відкритися перед Богом. Однак часто ми виснажуємо себе, намагаючись зробити якомога більше для Господа.

          Хронічне перевантаження – це НЕ духовна ознака справжнього християнства. Навпаки, ми відчуваємо виснаження, коли забуваємо, хто такий Бог

          Подаруйте собі доброту і турботу, якими ви щедро ділитеся з іншими. За іронією долі, ми найбільше потребуємо Божої втіхи тоді, коли позбавляємо себе часу для виховання душі.

          Ми відчуваємо себе егоїстами. Однак, Бог сказав, ми можемо ділитись з іншими тільки тим, що отримали самі (2 Кор. 1: 4).

          Пишіть

          Замість того, щоб ламати себе, запросіть Бога увійти в ваш світ. Газета New York Times опублікувала дослідження, яке показує, що ведення щоденника допомагає змінювати звички і підвищує якість життя. Навіть 15 хвилин можуть змінити життя.

          Коли ми записуємо наші історії з Богом, ми даємо Йому простір для внесення Його правок.

          «Бо слово – живе й діяльне, і гостріше від усякого двосічного меча: воно проходить аж до розділу душі й духа, суглобів та костяного мозку, і розрізняє чуття та думки серця.»(Євр. 4: 11-12).

          «Слово» – це грецьке слово logos, яке також можна перекласти як живий голос. Бог не обмежується написаним словом. Бог використовує все живе, щоб промовляти в нашому житті. 

          Будьте щирі, прогуляйтесь

          Християнський автор Макс Лукадо в інтерв’ю Breathcast сказав, що молитва повинна бути чесною розмовою з Богом, а не повторенням однієї і тієї ж дії.

          «Я не молюсь довго … мої молитви досить короткі. Час, коли я дійсно відчуваю благословення через молитву, це коли мої молитви щирі…», – зазначив письменник.

          Вийдіть на вулицю і дозвольте Богові діткнутися вас. Навіть десять хвилин здатні позбавити від тривоги і депресії.

          Адаптація Тетяни Трачук

           

          Читай також

        • Відбулися IV дні формування для молоді
        • Школа міжконфесійного діалогу «Зцілення ран війни: спільне завдання українських Церков»
        • У пошуках крихти надії
          • Оціни

            How useful was this post?

            Click on a star to rate it!

            Average rating 0 / 5. Vote count: 0

            No votes so far! Be the first to rate this post.

               

              Про автора

              Учасник команди ДивенСвіт:)