Чи є Богові діло до моєї лисини?!

Читай також

 • #НазустрічРіздву. День 17. 1 грудня. Іти назустріч Христові, попри труднощі і не боячись помилок у дорозі
 • #НазустрічРіздву. День 15. 29 листопада. Запрошення усім своїм життям шукати Бога
 • Йосиф Сліпий зміг — зможу і я! Історик Церкви і військовий про випробовування долі
    • Чи є Богові діло до моєї лисини?!

     Інколи, читаючи Святе Писання, з першого разу важко «надкусити» цей чи інший його шматочок, а розум не зовсім вловлює як можна все почуте та прочитане поскладати в один пазл. І справді: коли в тому самому Євангельському уривку , Господь спочатку говорить: «Коли будуть вас переслідувати в тому місці, тікайте в інше», потім повідомляє нам: «не бійтеся тих, що вбивають тіло, душі ж убити не можуть», а на завершення, як Своїх дітей, заспокоює і вселяє дитячу до Нього довіру: «У вас все волосся на голові пораховано. Не бійтеся, отже: ви вартісніші за багатьох горобців» (Мт 10, 23-31), то не просто зразу зрозуміти на що Він мені натякає.

     Почухавши потилицю, починаєш розуміти, що Творець, в Якого вірю і Який покликав мене до життя, має феноменальну пам’ять. Бо якщо Він достеменно знає скільки у Всесвіті є галактик і скільки мільярдів у них зір, то пам’ятати про моїх 50 чи 150 тисяч волосин – це вже не так аж дуже складно для Нього. Бог, як Досконалий Науковець, не лише знає скільки у нас волосся на голові, але й достеменно знає причину того, чому в той чи інший час моє волосся виглядає так, а не інакше і знає також по якій причині воно у мене може випадати.

     Інколи ми не до кінця здаємо собі рахунок з того, як багато про нас може розповісти наше волосся:

     Батькам, які, цілують свого підклітка в чоло, який повернувся з прогулянки, просякнуте сигаретним димом волосся, може підказати в якому середовищі була їхня дитина. А коли це ще й дуже сильно насторожує, відповідні лабораторні аналізи та тести, можуть допомогти зрозуміти чи наше чадо не вживало останнім часом ніякої наркотичної речовини;

     Трихологам та іншим профільним спеціалістам, стан нашого волосся теж багато чого може розповісти, – від того як ми спимо і харчуємось, до того, який спосіб життя ведемо і чим живемо.

     Тож якщо простим людям так багато може розповісти наше волосся, то на скільки більше воно розповідає про нас Богові, Який досконало знає, що діється у нашому мікрокосмосі!?

     Тож чи є Богові діло до моєї лисини?! Мабуть, Богові не так розходиться чи з волоссям чи без нього я попаду в Царство Небесне, як про те, щоби ми одні для одних не ставали причиною випадання волосся! Бо тоді прийдеться здати звіт за кожну втрачену волосину (як нашу так і наших ближній), але не через генетику чи вікові зміни, а через брак любові, який провокував стреси, викликав депресію та забирав правдивий смак життя!

     Любімо одні одних Божою любов’ю, щоби наше волосся мало гарний вигляд!

     Отець Володимир МІСТЕРМАН

     Читай також

    • #НазустрічРіздву. День 17. 1 грудня. Іти назустріч Христові, попри труднощі і не боячись помилок у дорозі
    • #НазустрічРіздву. День 15. 29 листопада. Запрошення усім своїм життям шукати Бога
    • Йосиф Сліпий зміг — зможу і я! Історик Церкви і військовий про випробовування долі
     • Оціни

      How useful was this post?

      Click on a star to rate it!

      Average rating 0 / 5. Vote count: 0

      No votes so far! Be the first to rate this post.