5 рис святого Йоана Хрестителя, які можна ставити у приклад дітям

Читай також

 • Чи можна з позиції Церкви вважати тих, хто загинув за Україну, новомучениками?
 • Школа міжконфесійного діалогу «Зцілення ран війни: спільне завдання українських Церков»
 • У пошуках крихти надії
    • 5 рис святого Йоана Хрестителя, які можна ставити у приклад дітям

     Сьогодні — свято Народження Йоана Хрестителя, унікальний випадок, коли Церква відзначає народження святого тут, на землі, а не для життя вічного. У цей день кожному з нас варто особливим чином поміркувати над величезною роллю святого Йоана в історії Спасіння. Ось деякі з його чеснот, вартих того, щоб їх наслідувати. Хоча певні з них здаються доволі простими, вони чудово годяться для того, щоби заохотити наших дітей зростати у вірі, послуху та сміливості.

     1.Послух Йоан Хреститель робив усе, що наказував йому Бог, незалежно від того, легко це було чи ні. Він почав проповідувати дуже непростій «аудиторії», і ніколи не опускав рук. Чому? Тому що він знав своє покликання, і робив те, що йому було наказано Господом.

     2.Самопожертва Йоан Хреститель не належав до тих, хто неохоче копирсається у тарілці м’ясної запіканки. Він волів би проводити свій час у спогляданні, одягненим у грубу одіж із верблюжої вовни, і жуючи сарану. Заохочуйте своїх дітей час від часу обходитися без їхніх улюблених смаколиків на знак їхньої самопожертви задля інших.

     3.Відповідальність Враховуючи його життєво важливу роль у християнстві, Йоан Хреститель мусив подавати чудовий приклад і жити абсолютно безкорисливо. Він мав велику відповідальність перед Ісусом, своїм дещо молодшим «двоюрідним братом», і не цурався цієї відповідальності.

     4.Хоробрість Немає жодних сумнівів у тому, що Йоан Хреститель виявляв надзвичайну мужність протягом усього свого життя. Його переконання та його дії, такі як хрещення митарів, не завжди користувалися популярністю. Але це не завадило йому виконувати свою місію на землі.

     5.Смирення Багатьом людям буває непросто виконувати допоміжну роль при комусь іншому. Йоан мав смирення прийняти свою роль, виконати те, що від нього вимагалося, і звільнити місце для Ісуса, щоби Він міг виконати волю Його Небесного Отця.

     Джерело: CREDO

     Читай також

    • Чи можна з позиції Церкви вважати тих, хто загинув за Україну, новомучениками?
    • Школа міжконфесійного діалогу «Зцілення ран війни: спільне завдання українських Церков»
    • У пошуках крихти надії
     • Оціни

      How useful was this post?

      Click on a star to rate it!

      Average rating 0 / 5. Vote count: 0

      No votes so far! Be the first to rate this post.