Як Падре Піо зупинив бомбардування його монастиря під час Другої світової війни

Читай також

 • Як молитися на ВЕРВИЦІ? Дуже детальний відеоурок
 • Перешкоди, щоб зустрітися з Ісусом
 • «Рятуйте пригнобленого з руки гнобителя» (Єр. 22, 3). Послання Архиєрейського Синоду УГКЦ в Україні щодо війни та справедливого миру в контексті нових ідеологій
    • Як Падре Піо зупинив бомбардування його монастиря під час Другої світової війни

     Щоразу, коли бомбардувальники літали біля міста, Падре Піо був там, щоб зупинити їх.

     У розпал Другої світової війни в Італію увійшли війська нацистської Німеччини, і союзницькі сили зробили багато спроб звільнити країну. За різними даними, розвідка повідомляла про сховище німецьких боєприпасів поблизу Сан-Джованні Ротондо, містечка, в якому стояв монастир Святого Падре Піо.

     Однак на початку війни Падре Піо запевнив людей, що жодна бомба не торкнеться їхнього маленького міста. 

     За словами Френка Реги, автора книги «Падре Піо та Америка», «жоден з літаків союзників, відправлений для бомбардування району Сан-Джованні Ротондо, не зміг успішно виконати свої місії. Часто траплялися загадкові несправності, внаслідок яких бомби нешкідливо падали на поля, або механічні поломки, через які літаки відхилялися від курсу “.

     Найбільш дивовижними були історії про «літаючого ченця».

     Американський пілот збирався бомбити місто, коли: «Раптом побачив перед своїм літаком зображення ченця в небі, який показував руками, щоби літак повернувся назад. Шокований пілот зробив саме це, і скинув бомби в іншому місці. Коли він повернувся на базу і розповів свою історію, його командуючий офіцер вирішив, що найкраще помістити цього пілота в лікарню під спостереження».

     Пілот не міг згадати, як виглядав цей монах, і після війни він почав його пошуки. Врешті-решт він здійснив подорож до Сан-Джованні Ротондо і впізнав Падре Піо – він був тим «літаючим ченцем».

     Незважаючи на те, що ці спогади можуть здаватися вигаданими казками, правда полягає в тому, що Сан-Джованні Ротондо не був пошкоджений під час Другої світової війни, і багато пілотів повідомили, що бачили в небі «літаючого ченця» над тим місцем, де їм було наказано розвантажувати бомби.

     Якщо ці історії правдиві, це ще більше свідчить про те, які надзвичайні ласки Бог давав Падре Піо протягом життя. Він, звичайно, не робив жодного з цих чдес з власної сили, але через нескінченну силу Бога.

     Як Ісус сказав своїм апостолам: “Людині це неможливо, але з Богом все можливе” (Матвія 19:26).

     Родин

     Читай також

    • Як молитися на ВЕРВИЦІ? Дуже детальний відеоурок
    • Перешкоди, щоб зустрітися з Ісусом
    • «Рятуйте пригнобленого з руки гнобителя» (Єр. 22, 3). Послання Архиєрейського Синоду УГКЦ в Україні щодо війни та справедливого миру в контексті нових ідеологій
     • Оціни

      How useful was this post?

      Click on a star to rate it!

      Average rating 0 / 5. Vote count: 0

      No votes so far! Be the first to rate this post.