Варто довіряти людям: довіра дає крила

Читай також

 • Три прості способи, як пояснити друзям свою віру в Бога
 • #НазустрічРіздву. День 17. 1 грудня. Іти назустріч Христові, попри труднощі і не боячись помилок у дорозі
 • #НазустрічРіздву. День 15. 29 листопада. Запрошення усім своїм життям шукати Бога
    • Варто довіряти людям: довіра дає крила

     Варто довіряти людям. Довіра дає крила. Особливо треба довіряти дітям, щоб вони свого часу могли полетіти самі, а ми вправно уникнули спокуси встановлювати систему контролю над ними. Ті, у кого вірять здатні рости, змінюватись, трансформуватись. Людина, у яку вірять з часом стає вільною і щасливою.

     Ще варто довіряти тим, що не наділені великим потенціалом або думають, що не наділені. Постійна довіра і праця зробить справжнє диво. Але потрібен час. Час – велика справа! Керівничка одного хору колись сказала: «я люблю працювати з слабкими, відкривати їх, показувати їм їх потенціал, насолоджуватись їхнім зростанням». Я цілком з цим погоджуюся.

     Помилки – ще не причина не довіряти. Більше того – навіть багато помилок це теж не причина не довіряти. Я з вдячністю згадую чимало власних помилок. У моменти коли вони траплялися, мені було складно їх прийняти. Але згодом, у перспективі часу, вони виявились цінним матеріалом для побудови чогось прекрасного.

     Життя – глибоко творчий процес і людина за визначенням творча сутність. І будучи такими, ми маємо право на помилки. Життя без складнощів – прісне. Ми ризикуємо запліснявіти і закостеніти.

     Переконаний, що у людині закладена потужна динаміка до зміни і росту, лише потрібно відважитися розкрити цей потенціал у собі і інших. Одне з найстрашніших слів, які можна сказати або почути: «Я тобі більше не вірю».

     Мені декілька разів доводилось зустрічати людей морально майже бездоганних, вивірених, впорядкованих, але всередині цинічних, жорстоких і зверхніх. Це дуже боляче сприймати. Коли особа бачить лише помилки інших, концентрується на них, інколи (явно або безмовно) осуджує їх і вариться у відчутті власної правильності.

     Просімо про дар довіри і станемо свідками справжнього дива. Ні, краще – його творцями, а життя у нас і навколо нас невпинно нуртуватиме потоками свіжості.

     О. Лука Михайлович

     Читай також

    • Три прості способи, як пояснити друзям свою віру в Бога
    • #НазустрічРіздву. День 17. 1 грудня. Іти назустріч Христові, попри труднощі і не боячись помилок у дорозі
    • #НазустрічРіздву. День 15. 29 листопада. Запрошення усім своїм життям шукати Бога
     • Оціни

      How useful was this post?

      Click on a star to rate it!

      Average rating 5 / 5. Vote count: 2

      No votes so far! Be the first to rate this post.