Чим для нас є хрест, окрім сили Божої про яку говорить апостол Павло

Читай також

 • Таємна дорога
 • Глава УГКЦ: «Нас хочуть стерти з лиця землі, але саме сила чесного і животворного Хреста буде перемогою України»
 • Святий Падре Піо: “Христос має бути твоїм єдиним прикладом для наслідування”
    • Чим для нас є хрест, окрім сили Божої про яку говорить апостол Павло

     I. “Бо слово про хрест – глупота тим, що погибають, а для нас, що спасаємося, сила Божа” (1Кор 1,18).

     Чим для нас є хрест, окрім сили Божої про яку говорить ап. Павло, – “через Христову смерть ми стали безсмертними. Такі-то наслідки хреста… Ось що звершив для нас хрест. Хрест – трофей проти бісів, зброя проти гріха; меч, що ним Христос проколов змія. Хрест – воля Отця, слава Єдинородного, радість Святого Духа, окраса ангелів, укріплення Церкви, похвала Павла, твердиня Святих, світло всієї вселенної” (св. Іван Золотоустий, Про цвинтар і хрест).

     Знаючи про таку міць хреста, чи використовуємо її у нашій щоденності?.. Відомо, що екзорцисти використовують хрест під час сеансів над одержимими.

     Святий Антоній з Падуї склав навіть спеціальну молитву (екзорцизм св. Антонія): “ОЦЕ ХРЕСТ ГОСПОДНІЙ, УТІКАЙТЕ ДИЯВОЛИ ПОБІДИВ ЛЕВ З ПОКОЛІННЯ ЮДИ З РОДУ ДАВИДОВОГО АЛИЛУЯ!”

     Цю молитву варто промовляти особливо коли є тяжко на душі, коли нам видається що ніхто нас не любить, що є ми безнадійні, що не хочеться нам жити, – треба прикликати, треба молитися призиваючи силу Хреста нашого Господа і прибігати до слова Божого, бо воно знаходить сповнення в нашому житті.

     II. Євангельське Слово оповідає про помноження хлібів. Всім нам чогось не вистачає..постійно відчуваємо якийсь недостаток у духовному житті і так буде постійно; – Бог допускає такі моменти, щоб ми не загорділи і в тих потребах упокорювалися і прибігали до Нього благаючи про ласки. Що потрібно помножити мені сьогодні? – віру, надію, любов чи інші чесноти…можливо все разом.

     Тільки Ісус може це зробити; так як Він помножив п’ять хлібів і дві риби, нагодувавши п’ять тисяч чоловіків, окрім жінок та дітей (Мт 14,21), так зрештою може допомогти чи додати нашій недостачі, від нас лише залежить наскільки нам вистачить покори признатися до своєї немочі і в молитві представити свої потреби Богові.

     Отець Назарій ЛАНЬКО

     Читай також

    • Таємна дорога
    • Глава УГКЦ: «Нас хочуть стерти з лиця землі, але саме сила чесного і животворного Хреста буде перемогою України»
    • Святий Падре Піо: “Христос має бути твоїм єдиним прикладом для наслідування”
     • Оціни

      [rating-system-posts]