Молитвою довіряємо Ісусові життя

Читай також

 • #НазустрічРіздву. День 23. 7 грудня. Бог пише рівно по кривих людських лініях
 • #НазустрічРіздву. День 21. 5 грудня. Іншою дорогою вертатися до свого краю
 • Три прості способи, як пояснити друзям свою віру в Бога
    • Молитвою довіряємо Ісусові життя

     “Вони негайно прозріли й пішли слідом за ним” (Мт 20, 29-34).

     Цей епізод показує зв’язок молитви та віри. Ще з дитячих чи юнацьких років ми звикли, що молитися – це промовляти або прочитувати ті чи інші тексти молитви. Натомість досить рідко згадуємо, що молитва – це зустріч двох осіб: мене і Господа. Тому важливо розуміти, що в молитві я не лише читаю побожні тексти, а зустрічаюся з Богом. Коли я промовляю до Бога як до особи, це подібно до того, як я спілкуюся з кимось із ближніх. Тоді маю певність, що Господь чує мою молитву й допоможе мені.

     Сліпці, дізнавшись, що Ісус є близько них, почали кричати, наполегливо просити, щоб оздоровив їхній зір. Бо усвідомили, що мають єдину нагоду отримати Божу допомогу. Сліпці боялися проґавити свій шанс, тому кричали до Христа у своїй потребі.

     Коли Ісус оздоровив їхні очі, вони пішли слідом за Ним. Довірили Йому своє життя.

     Для нас так само важливо не боятися тривало молитися, наполегливо просити в Бога помочі. «Кричати» в середині свого серця – і Бог завжди почує.

     Христос деколи хоче нашої тривалої молитви, аби вона зродила в серці довіру до Нього. Щоб після оздоровлення ми продовжували будувати своє життя у тісній єдності з Ісусом, непохитній надії на Нього.

     Тож коли молимося, запитаймо себе: чи справді стоїмо перед Богом як перед особою і чи справді з усього серця «волаємо» і криком душі виражаємо Богові те, чого потребуємо? Євангеліє показує, що сліпці завдяки своєму крику були почуті й Христос оздоровив їх. Так само й ми, якщо ми з вірою й надією наполегливо будемо просити Бога, завжди будемо почуті Ісусом і Він допоможе нам, згідно з Його словами: „Чого б ви тільки попросили в Отця в моє ім’я, Він дасть вам” (Ів 16,23).

     Отець Михайло ЧИЖОВИЧ

     Читай також

    • #НазустрічРіздву. День 23. 7 грудня. Бог пише рівно по кривих людських лініях
    • #НазустрічРіздву. День 21. 5 грудня. Іншою дорогою вертатися до свого краю
    • Три прості способи, як пояснити друзям свою віру в Бога
     • Оціни

      How useful was this post?

      Click on a star to rate it!

      Average rating 0 / 5. Vote count: 0

      No votes so far! Be the first to rate this post.