Наш Бог ― Бог гніву чи любові?

Читай також

  • Слухають, але не чують
  • Поради від військового капелана на Різдвяний піст
  • Не все золото, що блищить
        • Наш Бог ― Бог гніву чи любові?

          Ви вважаєте, що Бог Старого Завіту ― це Бог гніву, а Бог Нового Завіту ― це Бог любові?

          Істина в тому, що Бог ― один і той самий в усій Біблії. Його гнів і Його любов відкриваються як у Старому, так і Новому Завіті.

          То чому тоді Бог знищив так багато людей у Старому Завіті? Чому Бог гнівався, іноді навіть наказував вбивати цілі сім’ї? Чи змінився Він із часом? Чи Він той самий?

          Коли Божий народ не корився Йому і поклонявся хибним богам, Він карав його. Але перед цим Він багато разів попереджав їх і давав змогу покаятися. І якщо вони каялися, Він прощав їх і благословляв. Знову і знову Господь благав людей просто повернутися до Нього, тому що виявляти милосердя ― у Його природі.

          Бог є Богом справедливості та суду. Його гнів ― не емоційний вибух, а насамперед праведна відповідь на гріх. Він має віддати грішникам та здійснити правосуддя.

          З іншого боку, багато хто описує Ісуса виключно як Бога любові. Вони зображують Його тим, хто приймає всіх людей без винятку і терпимим до будь-якого гріха. Хіба це вірний портрет нашого Спасителя? У Новому Завіті Бог не змінився, однак Він зберігає Свій суд і гнів на період Скорботи, що приходить на землю, і до Суду біля Великого Білого Престолу.

          Зараз Бог утримує Свій суд, бо Ісус уже пройшов за нас Ісус на хресті. «Істинно, істинно говорю вам: Хто слухає моє слово й у того вірує, хто послав мене, – живе життям вічним, і на суд не приходить, бо від смерти перейшов у життя» (Йоана 5:24).

          Гнів Бога проти гріха був умиротворений, але на того, хто відкидає відкуплення Ісуса Христа за свої гріхи, чекає вічний гнів у пеклі. Ісус був обіцяний у Старому Завіті і повністю розкритий у Новому Завіті. Ось чому в Новому Завіті переважає одкровення про Божу любов.

          Єдино розумним для кожного було б покликати Ісуса Христа сьогодні і прийняти Його як свого милосердного Спасителя, а не зустріти Його в Судний день як Всемогутнього Бога і Праведного Суддю для отримання вироку вічності в пеклі.

          Переклад Наталії ПАВЛИШИН

           

          Читай також

        • Слухають, але не чують
        • Поради від військового капелана на Різдвяний піст
        • Не все золото, що блищить
          • Оціни

            [ratemypost]

               

              Про автора

              Журналіст "ДивенСвіт"