«Усмішка української молоді є надією вашого народу», – брати Taize Блаженнішому Святославу

Читай також

 • «Є ризик, що люди помруть не від куль, а від голоду» — заступник голови Патріаршої комісії у справах молоді УГКЦ Роман Демуш до молоді Харківського екзархату
 • Втретє програма «Молодіжний працівник» для тих, хто душпастирює з молоддю в УГКЦ
 • УГКЦ в Італії видала посібник для літніх християнських таборів
    • «Усмішка української молоді є надією вашого народу», – брати Taize Блаженнішому Святославу

     В рамках візиту солідарності братів з Taize Бенуа і Норберта на чолі з новим настоятелем братом Метью, брати зустрілися із єпископами Архиєрейського Синоду УГКЦ , що відбувався у Марійському духовному центрі “Зарваниця”, зокрема, з Блаженнішим Святославом. 

     Патріарх подякував братам за підтримку і солідарність з українським народом, за гуманітарну допомогу та ініціативи для молоді, а також за їхню відвагу і візит в Україну, що є знаком близькості до нашого страждаючого українського народу. У свою чергу брати запевнили про постійну молитву, а також про те, що ціллю їхнього перебування в Україні є бути з українським народом, молитись з українською молоддю, щоб слухати і відчути біль України, щоб потім про нього розказувати тисячам молодих людей, які цього літа будуть відвідувати їхнє селище Taize. 


     В рамках візиту братів Taize в Україну, що відбувся за сприянням Патріаршої комісії у справах молоді Української Греко-Католицької Церкви, брати мали низку зустрічей з молоддю в різних куточках України, взяли участь у трьох молитвах у стилі Taize в Храмі Святої Софії УГКЦ при Українському Католицькому Університеті у Львові, в Архикатедральному Соборі Непорочного Зачаття Пресвятої Богородиці УГКЦ міста Тернополя та Храмі Святого Миколая РКЦ у Києві. В кожних з місць свого перебування і молитви брати залюбки спілкувалися з молоддю і уважно слухали їх свідчення про страждання українського народу. Відвідали також Житомир, Ірпінь та Бучу , а також Марсове Поле на Личаківському Кладовищі, де поховано багато військових, аби ще більше перейнятись пережитими болями і на власні очі бачити рани нашої України. 

     “Ми приїхали сюди, як паломники. Протягом цих днів ми багато слухаємо. Слухаємо молодь, дорослих, священників, мирян. Слухаємо їхні історії. Ми бачимо і чуємо ваші труднощі, але також, і мужність та відвагу. Ми є для того, щоб виявити солідарність з вами і вашим народом. Ми вас любимо і не забуваємо. Тож ми молимось, довіряючи в руки Божі усіх страждаючих, усіх тих, хто загинули і довіряємо все Богові”, – звернувся до молоді брат Метью, новообраний настоятель спільноти Taize на молитві у Тернополі. 


     Дякуємо молодіжним комісіям Львівської, Тернопільсько-Зборівській та Київській Архиєпархій за включеність та допомогу в організації зустрічей. А також хорам Taize у різних містах та всім співакам за проведення молитви у різних куточках України.

     Підготувала Юлія Сиротюк

      

     Читай також

    • «Є ризик, що люди помруть не від куль, а від голоду» — заступник голови Патріаршої комісії у справах молоді УГКЦ Роман Демуш до молоді Харківського екзархату
    • Втретє програма «Молодіжний працівник» для тих, хто душпастирює з молоддю в УГКЦ
    • УГКЦ в Італії видала посібник для літніх християнських таборів
     • Оціни

      [ratemypost]

        

       Про автора

       Журналіст "ДивенСвіт"