Відеопроєкт #За_Пости — це про можливість побачити світ по-іншому. Подумати. Відчути. Зрозуміти.
#За_Пости — один із топових проєктів від Патріаршої комісії УГКЦ у справах молоді, який вже кілька років поспіль допомагає нам круто і змістовно провести Великий піст.
1 300 000 переглядів — не тому, що це вірусний контент. А тому, що він торкається найважливішого.
690 000 людей дивилися #За_Пости під час Великого посту — тому, що шукали відповіді.
590 000 переглянули Різдвяні випуски — бо потребували чогось справжнього.
Цей проєкт доводить: молодь цікавить не хайп, а глибина.
Великопосні #За_Пости «Слідами мучеників» показують: мученики минулого — це не легенди чи міфи, а люди, які зробили свій вибір — попри все служити на славу Божу.
Отці ― Роман Демуш, Тарас Бровді та Сергій Гончаров (Падре Серж) упродовж трьох тижнів розповідали про життя святих мучеників, які своїм прикладом надихають і спонукають задуматися про власні цінності та вибори. Священники розкривала вірність переконанням навіть у найскладніші часи.

Переглянувши відео, ви, зокрема, дізнаєтеся про святу Тарсикію, яка віддала своє життя, благословляючи священників, підкреслюючи важливість духовних провідників у нашому житті. Чи про святу Йосафату Гордашевську, яка знаходила силу в Євхаристії та служінні іншим. А історія святої Анни Ярославни, принцеси, яка обрала шлях смирення та молитви, покаже, що справжня велич — у служінні.
Рекордна кількість переглядів та велике зацікавлення проєктом свідчать: молодь потребує якісного духовного контенту. Вона шукає не лише інформацію, а автентичне свідчення віри, яке надихає, підтримує та допомагає робити правильний вибір.
Проєкт #За_Пости став потужним євангелізаційним рухом, що об’єднує молодь через соціальні мережі. Це не просто перегляд відео — це нагода стати частиною спільноти, яка не боїться ставити глибокі запитання та шукати на них відповіді.
Нагадуємо: проєкт #За_Пости — це євангелізаційна ініціатива Патріаршої комісії УГКЦ у справах молоді, спрямована на об’єднання української молоді через духовні роздуми під час постів. Його започаткували під час пандемії, коли обмеження не дозволяли відвідувати храми, і з того часу він став важливим інструментом для духовного зростання молоді.
Автор: Наталія Павлишин