Що таке спасіння? Пояснення для молоді

Читай також

 • УГКЦ в Італії видала посібник для літніх християнських таборів
 • «Українська молодь є стіною, яка боронить Європу від “русского міра”», — о. Роман Демуш звернувся до молоді Апостольського екзархату в Італії
 • В Помпеях розпочалися дні молоді
    • Що таке спасіння? Пояснення для молоді

     Отець Степан Тхорик, який служить в Італії, на YouTube каналі «Катехизація УГКЦ в Італії» започаткував відеоблог «Питання молоді» . Священник розповідає про те, що цікавить молодь, питання від якої зібрали з ініціативи Апостольського Екзарха владики Діонізія та Катехитичної комісії УГКЦ.

     Друге питання, на яке відповів отець Степан — що таке спасіння?

     Щоб пояснити, що таке спасіння, створили окрему науку — сотріологію.

     У нашому життя інколи виникають ситуації, коли ми потребуємо порятунку.

     Крім видимих небезпек є ще й духовні небезпеки, які ставлять під загрозу нашу душу і наше вічне життя. Такою загрозою є гріх. Він нагадує пожежу чи серйозну хворобу. Бо палить, нищить людину зсередини.. і з найкращої особи може перетворитися на звіра, який немає нічого людяного.

     Гріх також ставить під загрозу наше вічне життя. Спасіння у християнстві є якраз найбільшим порятунком від небезпеки, якою є гріх. Адже саме він загрожує людині втратити вічне життя разом із Господом у Царстві Небесному.

     Коли говоримо про спасіння, то логічним є запитання: де можна спастися? Де в щоденному житті є місця, де можна спастися?

     У духовному життя місцем, де найлегше спастися від гріха, є Церква. Адже це місце, де відбувається зустріч зі Спасителем, Тайна Сповіді і Тайна Причастя, спільна молитва, порада духовних наставників, Слово Боже…

     Звісно, спастися можна і поза Церквою, та це — значно складніше. Так, як врятуватися з будинку, який палає чи від самостійно намагатися вилікуватися від смертельної хвороби.

     Виникає ще одне логічне запитання — хто є тим рятувальником, який береже наше життя. Спасителем є Ісус Христос. І від зараджує з цим найкраще, бо на хресті переміг гріх і смерть, врятував наше вічне життя.

     І все , що нам потрібно — звернутися до Спасителя. Прийти до Нього так, як ідемо до лікаря, кликати Його, як кличемо рятувальників і бігти до Нього так, як біжимо за захистом і охороною

      Христос є нашим Спасителем, який завжди готовити допомогти в небезпеці гріха. І все, що нам залишається — покликати, звернутися,  кинутися в Його обійми, в яких нам не страшна жодна небезпека і Він допоможе зберегти наше вічне життя.

      У нашого Спасителя є також «команда рятувальників» — Пресвята Богородиця, ангели, святі, духівники, люди доброї волі, яких Христос часто посилає нам, щоб врятувати від небезпеки гріха і вберегти життя вічне.

     Наш Спаситель — Ісус Христос залишив нам «інструкцію зі спасіння» — Біблію. І хто уважно читає її, не наражатиме своє вічне життя на небезпеку.

     Дізнайтеся також:

     Що таке Церква?

     Підготувала Наталія ПАВЛИШИН

      

     Читай також

    • УГКЦ в Італії видала посібник для літніх християнських таборів
    • «Українська молодь є стіною, яка боронить Європу від “русского міра”», — о. Роман Демуш звернувся до молоді Апостольського екзархату в Італії
    • В Помпеях розпочалися дні молоді
     • Оціни

      [ratemypost]

        

       Про автора

       Журналіст "ДивенСвіт"