Побачити обличчя Бога у двох мільйонах облич

Читай також

 • Ознаки зла
 • Священників УГКЦ Івана Левицького та Богдана Гелету звільнили з російського полону
 • «Усмішка української молоді є надією вашого народу», – брати Taize Блаженнішому Святославу
    • Побачити обличчя Бога у двох мільйонах облич

     У п‘ятницю, 23 червня, відбулась друга формаційна зустріч для учасників СДМ, що вже за місяць відбуватиметься у Лісабоні.

     Духовна підготовка до такої глобальної молодіжної події – це запорука якісного пережиття усіх подій Світових Днів Молоді.

     Цього разу своїм дуже цікавим досвідом пізнавання покликання ділилась сестра Ольга Станіславенко із згромадження Пресвятої Родини. Розповідала, як тричі стукала у двері монастиря, а потім сумнівалась у своєму виборі, як Бог вів її дорогою своєї волі і як Світові дні молоді допомогли дівчині зрозуміти, яким має бути її шлях. 

     «Господь промовляє  і через Слово Боже, і через свою Церкву. Якщо я буду йому довіряти, я ніколи не буду сама. Після подорожі на СДМ я була абсолютно переконана у тому, що мій шлях – це монастирське життя. Потім все одно з‘являлися сумніви – чи моє це? Та Бог конкретний, Його слово – це дія. Якщо Бог показав мені цю дорогу, то які б спокуси далі я  не переживала би, нічого не могло звести мене з дороги.

     Перші п‘ять років у монастирі я дуже сумнівалась, намагаючись наче доказати Богові, що Він не правий. Але Бог розвіяв усі мої сумніви. І я дуже вдячна за це Йому. День молоді – це один з таких дуже чуттєвих проявів Божої присутності. Заохочую вас усіх перш ніж вирушати на СДМ, поставити Богові якесь конкретне запитання, щоби пережити досвід Бога, який тут, близько».

     «Чого я їду на СДМ, що я маю там почути? – саме ці запитання, на думку отця Романа Демуша, є ключовими у підготовці до світової зустрічі молоді. – За що я можу взяти відповідальність? За які рішення? Це насправді глибокі питання, відповідей на які ми потребуємо. 

     Хотілось би, щоби всі молоді, які братимуть участь у СДМ, досвідчили вселенськість Церкви, де буде нагода побачити обличчя Бога у двох мільйонах облич молодих. Ми, українці, відчуємо на СДМ любов всього світу. 

     Церква ніколи не залишає своїх дітей. І багато зусиль докладено, щоби наша молодь мала можливість бути з молоддю всього світу.

     Ми маємо якнайкраще використати час підготовки, щоби не проспати найважливіше, що можемо отримати. 

     У нас є 15 груп українців з усього світу, які приїдуть на СДМ – і це не може на тішити. З Філадельфії, Німеччини, Великобританії, Німеччини, Польщі і з терен власне України. 

     Не всі розуміють, що ж саме відбуватиметься на СДМ. Насправді є незмінні частини, як-от: Літургія відкриття, приїзд Папи, Хресна дорога, нічні чування, катехизи, фестиваль молоді. Важливо долучатись до наших українських соцмережах сторінок, щоби отримати якнайбільше інформації про події. 

     На українців чекає також і окрема особлива програма. 2,3,4 серпня матимемо катехизи для української молоді від наших владик. 2 серпня матимемо унікальну молитву з братами-поляками, які організовують її як підтримку для нас. 

     У суботу матимемо нагоду відвідати Фатіму задля молитви за нашу Україну. Опісля ж – молитовне нічне чування і урочиста Літургія. Це приблизна програма, деталі якої ставатимуть чіткіші вже ближче до події».

     Наступна формаційна зустріч має відбутися 30 червня. 

     Детальніше про реєстрацію на СДМ


     Підготувала Тетяна Трачук

      

     Читай також

    • Ознаки зла
    • Священників УГКЦ Івана Левицького та Богдана Гелету звільнили з російського полону
    • «Усмішка української молоді є надією вашого народу», – брати Taize Блаженнішому Святославу
     • Оціни

      [ratemypost]

        

       Про автора

       Учасник команди ДивенСвіт:)