Святе Письмо з розважанням на 24 лютого

Читай також

 • Святе Письмо з розважанням на 11 липня
 • Святе Письмо з розважанням на 8 липня
 • Святе Письмо з розважанням на 7 липня
    • Святе Письмо з розважанням на 24 лютого

     Друге послання апостола Петра 3:1-18

     1  Це, любі, друге вже послання я вам пишу. В них попередженням я розбуджую у вас здорову думку,2  щоб ви пригадували ті слова, що їх святі пророки були наперед сказали, та заповідь ваших апостолів, заповідь Господа і Спаса. 3  Насамперед затямте собі те, що за останніх днів прийдуть із насмішками глузливці, які житимуть у своїх похотях 4  і говоритимуть: «Де той обіцяний його прихід? Відколи бо батьки поснули, все перебуває так, як було на початку сотворення.» 5  Скрите перед ними, – бо самі того хочуть, – що небо було здавна, і що земля з води постала й через воду, словом Божим,6  тим то тодішній світ і загинув, затоплений водою. 7  Нинішнє ж небо й земля, заховані тим самим словом, зберігаються для вогню на день суду і погибелі безбожних людей. 8  Одне нехай не буде заховане від вас, о любі: що один день перед Господом, як тисяча літ, і тисяча літ, як один день. 9  Не зволікає Господь з обітницею, як деякі вважають це за зволікання, а виявляє до вас своє довготерпіння, бо не хоче, щоб хтось загинув, лише щоб усі прийшли до покаяння. 10  День же Господній прийде, як злодій; і тоді небо з шумом перейде, первні, розпалені, розтопляться, і земля з ділами, що на ній, розпадеться. 11  І коли так усе це має розпастися, якими ж слід вам бути святими у всім вашім житті та в побожності, 12  очікуючи і прискорюючи день Божого приходу, коли небо, палаюче, розтане і первні, розпалені, розтопляться! 13  Нового ж неба й землі нової, згідно з його обіцянкою, очікуємо ми, в яких справедливість перебуває. 14  Тому, любі, очікуючи цього, старайтеся, щоб він знайшов вас безплямних і бездоганних у мирі. 15  Довготерпеливість Господа нашого вважайте за спасіння, як і любий наш брат Павло, за даною йому мудрістю, писав вам, 16  що, зрештою, в усіх листах він робить, коли про це говорить. В них є дещо трудне до зрозуміння, що люди без освіти й не зміцнені у вірі перекручують, як і інші писання, на свою власну погибель. 17  Ви ж, любі, знаючи це наперед, бережіться, щоб не датися збаламутити блудом беззаконних і не відхилитися від своєї непохитности; 18  але ростіть у благодаті та спізнанні Господа нашого і Спаса Ісуса Христа: йому слава і тепер, і по день вічний! Амінь.

     Євангелія від Марка 13:24-31

     24  За тих же днів, після того горя, сонце затьмиться, місяць не дасть свого світла, 25  зорі спадуть з неба, і сили небесні стрясуться. 26  І тоді узріють Сина Чоловічого, що йтиме по хмарах з великою силою й славою. 27  Тоді він пошле ангелів і збере своїх вибраних із чотирьох вітрів, від краю землі до краю неба. 28  Від смоковниці навчіться притчі: Коли віття її стає м’яким і пускає листя, знаєте, що близько є літо. 29 . Так і ви, коли побачите, що це здійснюється, знайте, що – близько, під дверима! 30  Істинно кажу вам: Не перейде цей рід, доки усе це не здійсниться. 31  Небо й земля пройдуть, слова ж мої не пройдуть.


      

      

     Ніколи не знаємо, виходячи з дому, чого чекати.

     Скрупульозно ділимо свій час на день і ніч, доби, тижні, роки.
     І весь цей час, пошматований і розділений, часто не дозволяє нам памя’тати про найголовніші речі.
     Одне нехай не буде заховане від вас, о любі: що один день перед Господом, як тисяча літ, і тисяча літ, як один день. 
      День же Господній прийде, як злодій;
     Це дивно і смішно, але тратимо життя на непорозуміння, інтриги, сварки, нудні і непотрібні речі, так, наче житимемо вічність, але вічність наша – не тут.
     Тут ми зовсім дочасні, як би не ділили свого часу.
     Тут ми малі…
     Усе, Боже, тримай в своїх долонях і вчи на мудрості. Амінь.

      

     Читай також

    • Святе Письмо з розважанням на 11 липня
    • Святе Письмо з розважанням на 8 липня
    • Святе Письмо з розважанням на 7 липня
     • Оціни

      [ratemypost]