Святе Письмо з розважанням на 3 березня

Читай також

 • Святе Письмо з розважанням на 13 червня
 • Святе Письмо з розважанням на 12 червня
 • Святе Письмо з розважанням на 11 червня
    • Святе Письмо з розважанням на 3 березня

     Перше послання Йоана Богослова 4:20-5:21

     20 Коли хтось каже: «Я люблю Бога», а ненавидить брата свого, той не правдомовець. Бо хто не любить брата свого, якого бачить, той не може любити Бога, якого він не бачить. 21 І таку ми заповідь одержали від нього: «Хто любить Бога, той нехай любить і брата свого.» 1 Кожен, хто вірує, що Ісус є Христос, той народився від Бога; і кожен, хто любить того, хто породив, той любить і того, хто народився від нього. 2 З цього пізнаємо, що любимо дітей Божих, коли Бога любимо й заповіді його виконуємо.3 Це бо любов до Бога: берегти його заповіді. А заповіді його не тяжкі. 4 Бо все, що народжується від Бога, перемагає світ. І оце перемога, яка перемогла світ: віра наша. 5 А хто перемагає світ, як не той, хто вірує, що Ісус – Син Божий? 6 Це той, хто прийшов водою і кров’ю: Ісус Христос. І не водою тільки, а водою і кров’ю. І Дух свідчить, бо Дух то правда; 7 бо троє свідчать: 8Дух, вода і кров, і оті троє – водно. 9 Коли приймаємо свідоцтво людське, то свідоцтво Боже більше. Таке бо свідоцтво Боже, що він нам свідчить про Сина свого. 10 Хто вірує в Сина Божого, той має в собі це свідоцтво. Хто не вірує в Бога, той неправдомовним його робить, бо він не вірить свідоцтву, яким Бог свідчить про Сина свого. 11 І ось це свідоцтво: Бог дав нам життя вічне, і це життя – у його Сині. 12 Хто має Сина, той життя має; хто ж Сина Божого не має, той життя не має. 13 Я вам писав це, щоб ви знали, що маєте життя вічне, – ви, що віруєте в ім’я Сина Божого. 14 І ось те довір’я, що ми маємо до нього: коли просимо щось, згідне з його волею, він вислухає нас. 15 І коли знаємо, що він вислухає нас, чого б ми не просили, то знаємо, що одержуємо те, що просили. 16 Коли хто бачить брата свого, який грішить гріхом не на смерть, нехай молиться, і він дасть йому життя, тим, що грішать не на смерть; бо є гріх, що веде на смерть, і я не за цей кажу, щоб молитися. 17 Всяка несправедливість – гріх, але є гріх, що не веде до смерти. 18 Ми знаємо, що кожен, хто народився від Бога, не грішить. Але народжений від Бога береже себе, і лукавий його не чіпає. 19 Ми знаємо, що ми від Бога і що ввесь світ лежить у лихому. 20 Ми знаємо також, що Божий Син прийшов і дав нам розум, щоб ми Правдивого пізнали. Ми – у Правдивім, у його Сині Ісусі Христі. Він – правдивий Бог і життя вічне. 21 Дітоньки, бережіться ідолів!

     Євангелія від Марка 15:1-15

     1 З самого ранку первосвященики вчинили нараду із старшими та книжниками – увесь синедріон. Зв’язавши ж Ісуса, вони повели та й видали його Пилатові. 2 Пилат спитав його: “Ти – цар юдейський?” Він же у відповідь мовить йому: “Ти кажеш.” 3 А первосвященики багато обвинувачували його. 4 І знову спитав його Пилат, кажучи: “Не відказуєш нічого? Дивись, скільки тебе винуватять.” 5 Та Ісус нічого не відповідав більше, тож дивувався Пилат. 6 На свято Пасхи відпускав він їм одного в’язня, того, якого вони просили. 7 А був один, що звавсь Варавва, ув’язнений з бунтівниками, які під час бунту вчинили були вбивство. 8 І народ, підвівшися, почав просити про те, що він робив їм завжди. 9 Пилат же відповів їм, кажучи: “Хочете, щоб я відпустив вам царя юдейського?” 10 Знав бо, що первосвященики видали його через заздрощі. 11 Первосвященики ж підбурили народ, щоб він відпустив їм радше Варавву. 12 Пилат знову заговорив і мовив до них: “Що ж мені робити з тим, що ви звете царем юдейським?” 13 А ті знову закричали: “Розіпни його!” 14 Пилат же сказав до них: “Що за зло вчинив він?” А вони ще гірше кричали: “Розіпни його!” 15 Тоді Пилат, бажаючи догодити юрбі, відпустив їм Варавву, Ісуса ж, убичувавши, видав, щоб його розіп’яли.


     А заповіді його не тяжкі.  Бо все, що народжується від Бога, перемагає світ. І оце перемога, яка перемогла світ: віра наша.

     Бувають дні, які розпочинаються мляво, сіро і безвартісно. О…Знову цей ранок…А ці проблеми, це “треба” і “мушу”. І то вже настрій на день увесь! І до вечора все втрачає сенс. О ні. а де ж тут любов? Де любов до себе як до Божої дитини, де любов до світла, яке у нас?

     Але народжений від Бога береже себе, і лукавий його не чіпає.

     Кожен з нас мусить розуміти цінність свободи, яку дарує нам Господь – Він все вкладає у наші руки, чекаючи покірно і сумирно на наші дії. Бог довіряє. Бог довіряє кожному, тобі і мені – в Любові.

     І знову спитав його Пилат, кажучи: “Не відказуєш нічого? Дивись, скільки тебе винуватять.” 5 Та Ісус нічого не відповідав більше, тож дивувався Пилат.

     Це саме той момент Євангелія, який вкотре нам засвідчує Ісусову довіру і любов. Він міг би стати на свій захист. Але обирає мовчання. бо довіряє Своєму Батьку і Його волі. Бо любить.

     Так і кожен щодня натрапляє на різноманітні пастки – конфлікти, часом складніші вибори, але в будь-якому разі маємо можливість зберігати спокій, спокій абсолютної довіри до нашого Творця. Він завжди виступить на наш захист, особливо тоді, коли нам здається, що то найбезвихідніша ситуація нашого життя.

     Читай також

    • Святе Письмо з розважанням на 13 червня
    • Святе Письмо з розважанням на 12 червня
    • Святе Письмо з розважанням на 11 червня
     • Оціни

      [ratemypost]