Святе Письмо з розважанням на 27 травня

Читай також

 • Святе Письмо з розважанням на 28 травня
 • Святе Письмо з розважанням на 27 травня
 • Святе Письмо з розважанням на 26 травня
    • Святе Письмо з розважанням на 27 травня

     Діяння Апостолів 10:44-11:10

     44 Петро ще говорив слова ці, як Святий Дух зійшов на всіх, хто слухав промову. 45 Всі вірні обрізані, що прибули з Петром, дивувались, що дар Святого Духа вилився і на поган; 46 бо чули, як ті говорили мовами й величали Бога. Тоді Петро озвався: 47 «Чи може хтось боронити води, щоб оці не христились, що, як і ми, одержали Святого Духа?» 48 І повелів, щоб їх христили во ім’я Ісуса Христа. Тоді вони попросили його зостатись у них кілька днів. 1 Апостоли і брати, які були в Юдеї, довідалися, що й погани прийняли слово Боже. 2 А як Петро прийшов в Єрусалим, обрізані накинулись на нього: 3 «Чого, – мовляв, – увійшов єси до необрізаних і їв з ними?» 4 Отут Петро й почав їм викладати за порядком усю справу: 5 «Я, – каже, – був у місті Яффі й молився, і бачив у захваті видіння: якась річ спускалася, неначе скатерка велика, прив’язана за чотири кінці, – сходила з неба й наблизилась аж до мене. 6 Приглянувсь я пильно до неї і спостеріг та й побачив чотироногих землі, звірів і плазунів, і птиць небесних. 7 Почув я і голос, що говорив до мене: Встань, Петре, заколи і їж! 8 Та я озвався: Ніколи, Господи, ніколи бо ніщо погане або нечисте не входило в мої уста. 9 І вдруге голос мені відповів з неба: Що Бог очистив, ти не погань. – 10 Це сталося тричі і знову все було взяте на небо.

     Євангелія від Йоана 8:21-30

     21 А й ще їм сказав: «Я відійду, а ви мене шукатимете та й помрете у грісі вашім. Куди я відійду, неспроможні ви прийти.» 22 Тож юдеї мовляли: «Може, він самого себе вб’є, коли ото каже: Куди я відійду, неспроможні ви прийти?» 23 І далі ще казав їм: «Ви здолу, я – згори. Ви з цього світу, я – не з цього світу. 24 Тим я і сказав вам: Помрете у гріхах ваших. Бо коли не увіруєте, що я – Сущий, помрете у ваших гріхах.» 25 Тоді вони йому: «Хто ж ти такий?» Ісус же їм відрік: «Споконвічний, як я і казав вам. 26 Багато чого маю я про вас сказати й осудити. Та той, хто послав мене, правдивий, і що я чув від нього, те й у світі говорю.» 27 А вони й не збагнули, що він про Отця їм говорив. 28 Тоді Ісус до них мовив: «Коли вгору Чоловічого Сина піднесете, тоді взнаєте, що Сущий я і що від себе не чиню нічого, але як навчав мене Отець мій, говорю, 29 і що той, хто послав мене, – зо мною Сущий. Не полишив він мене самого, бо я постійно те чиню, що довподоби йому.» 30 І коли говорив так, численні увірували в нього.


     «Хто ж ти такий?» Ісус же їм відрік: «Споконвічний, як я і казав вам».

     Таємниця Пресвятої Трійці – дуже важка для розуміння. Бог, який був завжди, Христос, який був споконвіку, і водночас Христос, який втілився на землі 200 років тому… Він був тут як Бог і як людина водночас. Як Бог – вчиняючи чуда, як Син Божий – слухаючи волю Бога-Отця, як людина – проживши безгрішне життя…

     Ісус каже нам в Євангелії від Йоана, що кожному треба повірити в Нього, щоб не померти в гріхах. Отже, шлях до Неба проходить саме через віру в Христа.

     Можливо, не маючи такого орієнтиру, людина б легко зійшла на манівці. Хтось би ототожнював Бога з природою, хтось – поклонявся сонцю, ще хтось – золоту, бо важко би було зрозуміти, Ким є Бог.

     Та приклад Бога-Сина на землі – це вже точніший рецепт, як жити, як вірити. Ближче до людського розуміння пояснення того, яким є Бог і якою має прагнути бути людина.

     То Ким є Ісус для тебе?

     Читай також

    • Святе Письмо з розважанням на 28 травня
    • Святе Письмо з розважанням на 27 травня
    • Святе Письмо з розважанням на 26 травня
     • Оціни

      How useful was this post?

      Click on a star to rate it!

      Average rating 0 / 5. Vote count: 0

      No votes so far! Be the first to rate this post.

        

       Коментарі