Святе Письмо з розважанням на 2 липня

Читай також

 • Святе Письмо з розважанням на 18 травня
 • Святе Письмо з розважанням на 17 травня
 • Святе Письмо з розважанням на 16 травня
    • Святе Письмо з розважанням на 2 липня

     Діяння Апостолів 14:20-27

     20 Та коли учні його обступили, він устав і повернувсь у місто. Наступного дня вийшов з Варнавою в Дербу. 21 А як звістили Євангелію в тім місті й придбали чимало учнів, повернулись назад у Лістру, Іконію й Антіохію, 22 підсилюючи серця учнів і заохочуючи твердо триматись віри, бо через багато страждань нам треба ввійти в царство Боже. 23 Вони настановили їм по церквах старших, а після молитви і посту, передали їх Господові, в якого ті увірували. 24 І перейшовши Пісідію, прибули в Памфілію. 25 Звістивши слово в Пергії, спустились в Атталію, 26 а звідтіля відпливли в Антіохію, звідкіль були віддані ласці Божій на діло, яке довершили. 27 Прибувши ж і зібравши Церкву, розповідали все, що Бог учинив з ними та як він відчинив поганам двері віри.

      

     Євангелія від Йоана 9:39-10:9

     39 І мовив Ісус: «На суд у цей світ прийшов я: щоб ті, які не бачать, бачили, а ті, які бачать, – сліпими стали.» 40 Почули те деякі з фарисеїв, що були при ньому, і кажуть йому: «Невже і ми сліпі?» 41 А Ісус їм: «Були б ви сліпі – не мали б ви гріха. Але що кажете: Ми бачимо, – то і гріх ваш зостається.» 1 «Істинно, істинно говорю вам: Хто не дверима в кошару овечу входить, а деінде влізає, – злодюга той, розбійник! 2 Хто ж увіходить дверима, той вівцям – вівчар. 3 Йому одвірний відчиняє, і вівці слухаються його голосу, і кличе він своїх овець на ім’я, і виводить їх. 4 А коли виведе всіх своїх овець, то йде поперед них, і вівці слідують за ним, бо голос його знають. 5 Не підуть за чужим вони – втечуть вони від нього, бо не знають голосу чужих.» 6 Сказав ото їм Ісус цю притчу, та вони не второпали того, про що він казав їм. 7 Тож Ісус іще раз промовив до них: «Істинно, істинно говорю вам: Я – двері для овець. 8 Усі, скільки їх передо мною прийшло, – злодії, розбійники. Вівці й не слухали їх. 9 Я – двері. Хто ввійде крізь мене – спасеться. Увійде він, вийде -і знайде пасовисько!


     Впродовж віків мода на оформлення дверей різнилась – ошатні, величні, зовсім мініатюрні, скромні. Двері були і є обличчям будь-якого дому, місцем зустрічі різних світів, межею, переходом.

     Ісус у Євангелії називає себе дверима. Чому? Неможливо знайти шляху до Бога без Ісуса. Його прихід у цей світ, чуда, смерть і воскресіння – це, модерно кажучи “активація” Божого Царства для кожного з нас. Якщо Ти прагнеш досягти Його – мусиш єднатись через Христа і Церкву.

     Ми можемо молитись приватно, так, однак ця молитва не дасть нам того, що спільна. Без Ісусового Тіла і Крові не зможемо осянути найдорогоціннішого.

     Господи, допоможи нам завжди прагнути бути з Тобою.Амінь

     Читай також

    • Святе Письмо з розважанням на 18 травня
    • Святе Письмо з розважанням на 17 травня
    • Святе Письмо з розважанням на 16 травня
     • Оціни

      How useful was this post?

      Click on a star to rate it!

      Average rating 0 / 5. Vote count: 0

      No votes so far! Be the first to rate this post.