Святе Письмо з розважанням на 18 липня

Читай також

 • Святе Письмо з розважанням на 26 лютого
 • Святе Письмо з розважанням на 25 лютого
 • Святе Письмо з розважанням на 24 лютого
    • Святе Письмо з розважанням на 18 липня

     Послання до Римлян 12, 4-5; 15-21.

     4. Бо як в одному тілі маємо багато членів і всі члени не виконують ту саму роботу, 5. отак і ми численні – одне в Христі тіло, кожен – один одному член. 15. Радуйтеся з тими, що радуються; плачте з тими, що плачуть. 16. Між собою будьте однієї думки, про високе не мудруйте, але до скромного нахиляйтеся; не будьте мудрі самі перед собою. 17. Нікому злом за зло не віддавайте; дбайте перед усіма людьми про добро. 18. Коли можливо, оскільки це від вас залежить, будьте з усіма людьми в мирі. 19. Самих себе не відомщайте, любі, але дайте місце гніву Божому, написано бо: мені належить помста, я відплачу, каже Господь. 20. Але коли твій ворог голодує, нагодуй його; і коли має спрагу, напій його, бо, роблячи це, ти нагромаджуєш йому на голову розпалене вугілля. 21. Не дозволь, щоб зло тебе перемогло, але перемагай зло добром.

     Євангеліє від Матея 12, 9-13.

     9. Звідти пішов Ісус у їхню синагогу. 10. А був там чоловік з сухою рукою. І вони, щоб обвинуватити його, спитали, кажучи: – Чи можна зціляти в суботу? 11. Він сказав до них: – Чи є який між вами, що, маючи одну вівцю, не візьме її і не витягне, коли вона впаде в суботу в яму? 12. А скільки ж чоловік над вівцю вартніший! Тим то і в суботу можна добро чинити. 13. Тоді сказав до чоловіка:– Простягни твою руку! Простягнув той, і вона стала здорова, як і друга.


     Не дозволь, щоб зло тебе перемогло, але перемагай зло добром.

     Нераз буває, що стикаємось із несправедливістю, злом, болем. Однак відчуття спільноти – це те, що здатне втримати нас у полі притягання. Наше середовище – це те, що живить. Коли творимо спільноту, відчуваємо підтримку одне одного, співпереживаємо, ділимось радощами та сумом.

     Такою спільнотою є вся Церква, також і будь-які інші єдності людей – молодіжні, молитовні тощо.

     Завжди будьмо певні Божої підтримки та благодаті, не намагаючись відомстити за прикрощі, але молячись за своїх ворогів.

     Читай також

    • Святе Письмо з розважанням на 26 лютого
    • Святе Письмо з розважанням на 25 лютого
    • Святе Письмо з розважанням на 24 лютого
     • Оціни

      How useful was this post?

      Click on a star to rate it!

      Average rating 0 / 5. Vote count: 0

      No votes so far! Be the first to rate this post.