Святе Письмо з розважанням на 29 липня

Читай також

 • Святе Письмо з розважанням на 25 травня
 • Святе Письмо з розважанням 24 травня
 • Святе Письмо з розважанням на 23 травня
    • Святе Письмо з розважанням на 29 липня

     Перше послання до Корінтян 4, 5-8.

     5. Не судіть отже, нічого передчасно, поки Господь не прийде й не освітить те, що скрите в темряві, та виявить задуми сердець, і тоді кожному хвала буде від Бога.

     6. У всьому, що я сказав, брати, я на собі й на Аполлосі дав вам приклад на вашу користь, щоб ви від нас навчилися, як «Нічого понад те, що написано»; щоб ви одним не неслись гордо проти іншого. 7. Хто бо тебе підносить? Що маєш, чого б ти не одержав? Коли ж одержав, чому хвалишся, неначе б не одержав? 8. Ви вже наситилися! Без нас царюєте! Коли б то вже царювали, щоб і ми разом з вами царювали!

     Євангеліє від Матея 13, 44-54.

     44. Царство небесне подібне до скарбу, схованого в полі, що чоловік, найшовши, ховає і, радіючи тим, іде й продає все, що має, і купує те поле.

     45. Царство небесне іще подібне до купця, що шукає добрих перел. 46. Найшовши одну дорогоцінну перлину, іде, продає все, що має, і купує її.

     47. Подібне також царство небесне до невода, що, закинутий у море, набрав усякої всячини. 48. Коли він виповниться, тягнуть його на берег і, сівши, збирають, що добре, в посуд, а непридатне викидають.

     49. Так буде при кінці світу: ангели вийдуть і відділять злих від праведних 50. і кинуть їх до вогненної печі: там буде плач і скрегіт зубів.

     51. – Чи ви це все зрозуміли?

     – Так – йому відповіли.

     52. Тоді сказав їм:

     Ось чому кожний книжник, навчений про царство небесне, подібний до господаря, який виймає зі свого скарбу нове і старе.

     53. Як же Ісус скінчив ці притчі, пішов звідти. 54. Прибувши в свою батьківщину, він навчав їх у їхній синагозі, так що вони дивувалися і говорили:

     – Звідкіля в нього ця мудрість і сила чудодійна?


     Не судіть отже, нічого передчасно

     Бог теж не судьть нас передчасно. Тут, на землі, ми маємо шанс стати саме тією дорогоцінною перлиною в Божих очах. Що більше, не один раз, не тричі, а, як казав Папа Франциск до молоді, завжди, після кожного нашого падіння, Ісус подає нам свою руку.

     Що маєш, чого б ти не одержав?

     Нічого насправді не є нашою власністю. Життя нам дали батьки і Бог, освіту – вчителі та автори мудрих книжок, або ж ми вчилися у природи, створеної Богом… Все нам подароване, і тому до життя можна ставитися як до безцінного подарунка, сприймаючи його з радістю та подякою.

     Ісусе! Ціную все, що маю! Амінь.

     Читай також

    • Святе Письмо з розважанням на 25 травня
    • Святе Письмо з розважанням 24 травня
    • Святе Письмо з розважанням на 23 травня
     • Оціни

      How useful was this post?

      Click on a star to rate it!

      Average rating 0 / 5. Vote count: 0

      No votes so far! Be the first to rate this post.